30 Bin Üyemize Katılın
E-Bülten yayınlarımız için abone olun.


ICCI 2019 Mayıs’ta İstanbul’da Gerçekleşecek

İSTANBUL (Enerji Portalı) – ICCI 2019 – Uluslararası Enerji ve Çevre Fuarı ve Konferansı, 28 – 30 Mayıs 2019 tarihleri arasında İstanbul’da gerçekleşecek.

Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanlığı ve EPDK desteğiyle düzenlenen enerji fuarı “ICCI” 2019 – Uluslararası Enerji ve Çevre Fuarı ve Konferansı, 28 – 30 Mayıs 2019 tarihleri arasında İstanbul’da uluslararası enerji şirketlerine ev sahipliği yapacak.

ICCI içeriğinde yer alan birçok etkinlik ile enerji sektörü profesyonellerine ve enerji sektörünün gelecek nesillerine 25. kez ev sahipliği yapmaya hazırlanıyor. ICCI etkinlikleri FuarKonferans ve İkili İş Görüşmeleri şeklinde yapacak.

ICCI Enerji Ödülleri Bu Yıl 8. Kez Sahiplerini Bulacak…

Türkiye enerji gücünü üreten lider firmaların en iyilerinin ödüllendirildiği “ICCI Enerji Ödülleri Töreni” bu yıl 8. kez düzenlenecek. Enerji sektörüne verilen hizmetleri ve yapılan katkıları desteklemek amacıyla verilen ICCI Enerji Ödülleri, ileri vadede yapılacak projeleri ve hizmetleri de teşvik etme amacı taşıyor.

ICCI 2019’ da Öne Çıkanlar

ICCI,  bünyesindeki farklı etkinliklerle uluslararası işbirlikleri geliştiriyor. Geçtiğimiz ICCI Fuar ve Konferansı kapsamında ilk kez düzenlenen Generation X Programı“ICCI 2019”da da öne çıkan etkinlikler arasında. Enerji sektörünün gelecekteki liderlerini bugünün liderleriyle buluşturmaya devam edecek olan ICCI 2019 kapsamındaki Generation X Programı ile enerji sektörünün genç yönetici adayları bugünün liderleri ile tanışma fırsatını yakalayarak sektöre bir adım önde giriş yapabilme imkânını bulacaklar.

Geçtiğimiz ICCI Fuar ve Konferansı itibariyle ICCI’ın önemli bir parçası olan ve yoğun ilgi gören, 20’nin üzerinde firmanın katıldığı “Start Up Alanı” ise yine 2019’da da sergi ve sunumları ile öne çıkan etkinlikler arasında.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.