IBC SOLAR güneş enerjisi ile elektrik üretiminde komple çözüm sunan dünyanın önde gelen fotovoltaik uzmanlarından biridir. Firma, güneş endüstrisinin öncülerinden biri olarak tanınan Dipl. Fizik Mühendisi Udo Möhrstedt tarafından  1982 yılında Bad Staffelstein (Almanya)’da kurulmuştur.   IBC SOLAR, planlamanın ilk adımından anahtar teslim güneş enerjisi santrallerine kadar geniş bir yelpazede hizmetler sunmaktadır.

Faaliyet alanımız

IBC SOLAR bugüne kadar 3 GW’ı aşan 170,000’den fazla fotovoltaik sistem kurulumu gerçekleştirmiştir. Bu sistemler, şebekeden bağımsız olarak tasarlanmış sistemlerden, şebekeye besleme yapan büyük fotovoltaik güneş enerjisi santrallerine kadar geniş bir faaliyet alanını kapsamaktadır.

Ürün tedarik ve satışı

Üreticiden-bağımsız bir çözüm tedarikçisi olan IBC SOLAR, panel, invertör, montaj sistemleri, kablo, konnektör, izleme ve ölçümleme teknolojileri sunmaktadır. Dünyaca tanınmış üreticilerin komponentlerini sunmanın yanısıra, IBC SOLAR kendi markasını taşıyan panel, montaj sistemleri, tesis izleme sistemleri ve akülü depolama çözümleri de sunmaktadır.

Proje geliştirme, EPC ve Bakım & Onarım

IBC SOLAR büyük ölçekli yatırımlar ve ticari işletmeler için, planlama aşamasından kuruluma kadar, proje geliştirme ve anahtar teslim sistem kurulumu ile sistemlerin devreye alınması sonrasında Bakım ve Onarım hizmetlerini de kapsayan geniş bir hizmet yelpazesi sunmaktadır. Sürekli artan çevre dostu enerji talebini karşılamak için dünya çapındaki IBC SOLAR  fotovoltaik  güneş enerjisi santralleri 1988’den beri çevre-dostu elektrik üretmektedirler.

IBC SOLAR Adres: Bestekar Şevki Bey Sok. No. 31, 34340 Balmumcu Beşiktaş/ İstanbul Türkiye
IBC SOLAR Telefon: 0212 2757777
IBC SOLAR  Fax: 0212 2753577
IBC SOLAR Web Adresi: www.ibc-solar.com.tr