30 Bin Üyemize Katılın
E-Bülten yayınlarımız için abone olun.

Hakkımızda

Enerji Portalı sitesi 2017 yılında Proje Invest Enerji İnşaat Limited Şirketi’nin bir markası olarak kurulmuştur. Enerji Portalı sitesinde enerji ile ilgili tüm konulara yönelik Dünya’nın ve Türkiye’nin gündeminde olan haber, iş ve eleman alımı ilanları, ihale duyuruları, köşe yazıları, makaleler, eğitim ve etkinlik faaliyetleri hakkında bilgilendirici içerikler üretilmektedir.

Yürüttüğümüz faaliyet kapsamında;

• Yeni ve yenilenebilir Enerji Kaynakları, Geleneksel Enerji Kaynakları, Enerji Üretimi, İletimi, Dağıtımı, Depolanması ve Tüketimi, Enerji Ekonomisi, Enerji Politikaları, Çevre ve İklim, Enerji Mühendisliği ile Enerji Yatırımları ve İstihdam konularında güncel içerikler üretiyoruz.
• Doğru bilgi ile başarılı işler üretilebileceğine inandığımız için üniversiteler başta olmak üzere Türkiye ve Dünya’da düzenlenen eğitim, seminer çalışmalarına özellikle katkı sağlamaya gayret etmekteyiz.

Misyonumuz:
Tüm enerji sektörü paydaşlarına ihtiyaç duydukları en güncel bilgileri hızlı, doğru, güvenilir bir şekilde zamanlarını kaybettirmeden ulaşmasını sağlamak. Bu hedefimiz ile Enerji Portalı ailesi olarak, her geçen gün gelişerek ve büyüyerek okuyucularına daha iyi hizmet vermek için çalışmalarına ilk günkünden daha fazla heyecan duyarak devam etmekteyiz.

Vizyonumuz:
Her geçen gün bilgi kirliğinin arttığı ve bilgiye ulaşmak için gereksiz zaman kaybı yaşandığı günümüzde, enerji sektörünün tüm paydaşlarına ihtiyaç duydukları bilgileri gerektiği kadar zaman harcayarak ulaşılmasını sağlamak ve bu alanda Dünya’nın önde gelen portal siteleri arasında yer almak.

ŞİRKET’inin markasıdır.

Şirket Bilgileri;

PROJEİNVEST ENERJİ İNŞAAT LİMİTED ŞİRKETİ

Vergi Numarası: 7330643805

Vergi Dairesi: Küçükyalı

İletişim Bilgilerimiz:

Adres: Malte Plaza,Bağlarbaşı mah. Atatürk cad. Sakarya sok. No:35/1 (MALTEPE E-5 Metro Durağı Karşısı) Maltepe / İSTANBUL

Ofis :+90 216 706 17 64

Fax : +90 216 222 29 30

Mail: bilgi@enerjiportali.com

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.