30 Bin Üyemize Katılın
E-Bülten yayınlarımız için abone olun.


Güneş Enerjisi Sektörü, Solarex İstanbul’da Bir Araya Geliyor!

İSTANBUL (Enerji Portalı) – Güneş Enerjisi ve Teknolojileri fuarı Solarex İstanbul bugün başladı. Fuara sektörle ilgilenen pek çok farklı kesimden katılım gerçekleşiyor.

Güneş Enerjisi ve Teknolojileri fuarı Solarex İstanbul bugün başladı. Fuara sektörle ilgilenen pek çok farklı kesimden katılım gerçekleşti. Fuarın ilk semineri ise bugün saat 11-12:15 arasında “Güneşin Bugünü ve Geleceği” konusu ile başladı.

solarex istanbul

GENSED, GÜNDER ve GÜYAD’ın ortaklaşa gerçekleştirdiği seminerde Prof. Dr. Şener Oktik (GENSED Onursal Başkanı) moderatör olarak, GÜYAD Başkanı Cem Özkök, GENED Başkanı Halil Demirdağ ve GÜNDER Başkanı Kutay Kaleli konuşmacı olarak yer aldı.

solarex istanbul GENSED, GÜNDER ve GÜYAD

GENSED, GÜNDER ve GÜYAD oturumda, Türkiye’de yaşanan sıkıntılar ele alındı. Seminerde, mevzuatsal eksikler ve finansal sürdürülebilirliğin güneş enerjisi sektörünün gelişimine etki eden en önemli faktörler olduğu konusunda konuşmacılar ortak görüş birliği içerisindeydi.

3 gün boyunca yoğun bir şekilde sergi, ikili görüşmeler ve seminerler ile yoğun bir şekilde gerçekleşecek olan fuarda güneş enerjisine dair güncel bilgi, politika, finans ve teknolojiler ele alınacak.

Fuarda gerçekleştirilmesi planlanan seminer programları ise şöyle:

solarex istanbul 2019 seminer programı

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.