30 Bin Üyemize Katılın
E-Bülten yayınlarımız için abone olun.


Güneş Enerji Sektörünün Türkiye’deki En Büyük Etkinliği SOLAREX İstanbul Bugün Başlıyor

Güneş Enerji Sektörünün Türkiye’de ki en büyük etkinliği SOLAREX İstanbul Bugün Kapılarını açıyor.

5-7 Nisan tarihleri arasında, İstanbul Fuar Merkezi’nde organize edilen ve Voli Fuarcılık tarafından organize edilen Solarex İstanbul, bu yıl dış alanlara doğruda büyüdü. Solarex İstanbul 2018 11 yılın en büyük katılımcı sayısına ve sergi alanına imza attı. Ziyaretçi sayısının da aynı oranda artacağının online kayıtlardan anlaşıldığını vurgulayan Voli Fuar Hizmetleri A.Ş. yetkilileri bu yıl ziyaretçi sayısında da rekor katılım beklediklerini ifade ettiler. Yurt içi katılımcı sayısının 155, yurt dışı katılımcı sayısının 75 olduğu Solarex İstanbul Fuarı’nda 1000’e yakın marka temsil ediliyor.

Fuara çok sayıda profesyonel ziyaretçinin yanı sıra, CEO’lar, STK temsilcileri, akademisyenler, bürokratlar ve dünya genelinden katılacak alım heyetleri iştirak edecek.

Voli Fuar Hizmetleri A.Ş. tarafından gerçekleştirilecek olan 11. Solarex İstanbul’un amacı, güneş enerjisi kaynaklarının ve güneş enerjisi piyasalarının tüm boyutları ile değerlendirilmesi ve en son gelişmeler ile uygulamalarının pek çok açıdan tartışılıp ele alınabileceği, yeni ürünlerin profesyonel ziyaretçisine sergileneceği bir ortam oluşturmak.

Yerli ve yabancı katılımcı firmaların, yeni pazarlara ulaşması için, önemli olanaklar sunan fuarda, MENA ülkeleri başta olmak üzere, Afganistan, Almanya, Birleşik Arap Emirlikleri, Bulgaristan, Fransa, Tunus, Cezayir, Gürcistan, Irak, İran, İspanya, İtalya, Kazakistan, Mısır, Suudi Arabistan ve Yunanistan’dan firma yetkililerinin gelmesi planlanıyor. 5 – 7 Nisan tarihleri arasında, İFM – İstanbul Fuar Merkezi 9, 10, 11 ve 12. Salonlarda gerçekleşecek fuar, 10:00 – 19:00 saatleri arasında ziyaret edilebilecek.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.