30 Bin Üyemize Katılın
E-Bülten yayınlarımız için abone olun.


Greentech İzmir 2019 Sizleri Bekliyor!

İZMİR (Enerji Portalı) – “Greentech İzmir 2019” programı kapsamında Yeşil Teknolojileri girişimleri, 28 Haziran 2019 Cuma günü saat 09:30’da başlıyor.

Greentech İzmir 2019, Türkiye’nin dört bir yanından gelecek olan katılımcılarla birlikte enerji ve çevre temasıyla gerçekleştirilecek. 20 girişim projesi ile 4 oturumda gerçekleştirilecek olan etkinliğe EPİAŞ, Global Cleantech Innovation Programme Turkey, İzmir Büyükşehir Belediyesi, İZKA ve İzmir Ekonomi, Yaşar, Dokuz Eylül, Ege üniversiteleri gibi pek çok önemli kurum ve şirketler de destek veriyor.

Etkinliğin programı ise şöyle olacak:

greentech izmir 2019

GreenTech İzmir Hakkında:

  • Değişime daha hızlı uyum sağlamak,
  • yeni teknolojilerin sunduğu fırsatlardan erken faydalanan olmak,
  • birlikte dönüşmek,
  • birlikte daha hızlı büyümek,
  • sürdürülebilirlik temasında birlikte değer yaratmak için,

kurumsal aktörlerle yeşil teknoloji startuplarını İzmir’de bir araya getiriyoruz. Birlikte büyümek ve değer yaratmak için, ortak Ar-Ge projelerinden, hizmet/ürün satışına, yatırımlardan teknoloji lisanslamaya kadar farklı birçok kanaldan işbirliğinin ilk adımlarını atacak buluşmayı gerçekleştiriyoruz. Önce hazırlık kampımıza, onu takiben de kurumsal aktörlerle buluşma gününe katılmak için yeşil teknoloji startuplarının başvurularını bekliyoruz.  Kurumsal aktörler tarafında ise, buluşma gününde, Türkiye’nin her yerinden yerli ve yabancı kurumsal şirketlerin yanı sıra, belediyeler, organize sanayi bölgeleri ve ilgili kamu kurumları yer alacak. 

Etkinlik hakkında daha fazla bilgi almak için tıklayınız.

Son gelişmeler hakkında daha fazla bilgi edinmek için enerjiportali.com/son-dakika-enerji-haberleri sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.