30 Bin Üyemize Katılın
E-Bülten yayınlarımız için abone olun.


GOSB, ISO 50001 Enerji Yönetim Sistemi Sertifikasını Almaya Hak Kazandı!

İSTANBUL (Enerji Potalı) – Gebze Organize Sanayi Bölgesi, gerçekleştirilen denetimleri başarı ile tamamlayarak ISO 50001:2011 Enerji Yönetim Sistemi sertifikasını almaya hak kazandı.

Gebze Organize Sanayi Bölgesi (GOSB), enerji verimliliğini yükseltmek için gerekli olan süreç ve sistemleri oluşturmak, bu süreç ve sistemlerin uygulanmasını ve sürdürülebilirliğini sağlamak amacıyla uzun süredir sürdürdüğü çalışmalar kapsamında, gerçekleştirilen denetimleri başarı ile tamamlayarak, “ISO 50001:2011 Enerji Yönetim Sistemi” sertifikasını almaya hak kazandı.

GOSB yetkilileri yaptıkları açıklamada şunları ifade etti:

“Enerji kaynaklarının etkin kullanımı, enerji tasarrufu, enerji verimliliği, geri kazanım, tekrar kullanım kavramlarının önem kazandığı günümüzde GOSB; aldığı bu belge ile güvenlikten, hizmet kalitesinden, çevresel sorumluluklardan taviz vermeden standardın gerekliliklerini iş süreçlerine adapte etmek suretiyle, enerji verimliliği konusunda duyarlı yaklaşımlarını sürdürmeye devam edecek.

GOSB’un, ISO 9001- ISO14001-OHSAS 18001 belgelerinden sonra sahip olduğu dördüncü belge…

GOSB Enerji Yönetim Sistemi Yönetim Temsilcisi Y. Emre Zengin ile GOSB Entegre Yönetim Sistemi ekibi ve tüm GOSB çalışanlarının emeklerinin ürünü olan bu belge, GOSB’un, ISO 9001- ISO14001-OHSAS 18001 belgelerinden sonra sahip olduğu dördüncü belge olmuştur.”

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.