30 Bin Üyemize Katılın
E-Bülten yayınlarımız için abone olun.

Gizlilik Politikası ve Yayın İlkeleri

www.enerjiportali.com Gizlilik Politikası ve Yayın İlkeleri

www.enerjiportali.com tarafından üretilen içerik, bilgi, belge, resim ve site tasarımı “ FİKİR VE SANAT ESELERİ KANUNU” çerçevesinden korunur. İçerik, bilgi, belge, resim veya bu sitede verilen herhangi bir notun, herhangi bir biçimde yeniden kullanılması www.enerjiportali.com sitesinin yazılı onayı ile gerçekleştirilebilir. Yazılı onay alınmadan, kopyalanamaz, dağıtılamaz, değiştirilemez ve yayınlanamaz. www.enerjiportali.com sitemizdeki içerik ile ilgili oluşabilecek hata, yanlışlık gibi durumlarda hiçbir sorumluluk kabul etmemektedir.

Köşe yazarları tarafından üretilen içerik www.enerjiportali.com sitesinin görüşünü göstermez. Yazarlarımızın kendi sorumluluğundadır.

Websitemizde bulunan form ve anketlerin doldurulması suretiyle ziyaretçilerimizin kendileriyle ilgili bir takım kişisel bilgileri (isim-soy isim, firma bilgileri, telefon, adres veya e-posta adresleri gibi) www.enerjiportali.com tarafından işin doğası gereği toplanmaktadır. Bu bilgilerin gene işin gereği ilgili firmalar ile paylaşılabilir.

www.enerjiportali.com bir PROJEİNVEST ENERJİ İNŞAAT LİMİTED ŞİRKET’inin markasıdır.

Şirket Bilgileri;

PROJEİNVEST ENERJİ İNŞAAT LİMİTED ŞİRKETİ

Vergi Numarası: 7330643805

Vergi Dairesi: Küçükyalı

İletişim Bilgilerimiz:

Adres: Malte Plaza,Bağlarbaşı mah. Atatürk cad. Sakarya sok. No:35/1 (MALTEPE E-5 Metro Durağı Karşısı) Maltepe / İSTANBUL

Ofis :+90 216 706 17 64

Fax : +90 216 222 29 30

Mail: bilgi@enerjiportali.com

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.