30 Bin Üyemize Katılın
E-Bülten yayınlarımız için abone olun.


GENSED, SATSO’da Güneş Enerjisi Uygulamalarını Anlatacak

SAKARYA (Enerji Portalı) – Güneş Enerjisi Sanayicileri ve Endüstrisi Derneği (GENSED), Sakarya Ticaret ve Sanayi Odası ile birlikte “Endüstriyel Çatılarda Güneş Enerjisi Santrali (GES) Uygulama Fırsatları”  semineri düzenliyor.

Güneş Enerjisi Sanayicileri ve Endüstrisi Derneği (GENSED), Sakarya Ticaret ve Sanayi Odası ile birlikte “Endüstriyel Çatılarda Güneş Enerjisi Santrali (GES) Uygulama Fırsatları”  seminerinde güneş enerjisi santrallerinin (GES’lerin) Ticarethane, Sanayii ve İnşaat uygulamalarındaki teknolojik gelişmeleri, Çatı pazarındaki mevzuat ve finans konularını ele alacak.

GENSED Genel Sekreteri Hakan Erkan’ın moderatör olarak katılım sağlayacağı etkinlikte SIEMENS KACO NEW ENERGY Satış & İş Geliştirme Müdürü Altuğ Dağ, SMART ENERGY İş Geliştirme Müdürü Ömer Kaya, YEO SOLAR İş Geliştirme Müdürü Sami Serin, TURSEFF Proje Müdür Yardımcısı Alican Özden, SEDAŞ Şebeke Tasarım Müdürü Ayşegül Kaya ve SEDAŞ Proje Sorumlusu Mutlu Demir konuşmacı olarak iştirak edecek.

gensed

30 Ocak 2020 Perşembe günü saat 13:30-16:30 arasında yapılması planlanan seminere özellikle Sakarya ilimizdeki tüm Organize Sanayi Bölgeleri OSB’ler), Birlikler, ilgili kurum ve kuruluşların katılımı sağlanması bekleniyor.

Seminere katılım ücretsiz olup, kayıt yaptırmak zorunluluğu bulunuyor. Katılmak isteyenlerin melike.delice@gensed.org adresine bilgi ( firma – isim – e-mail ) vermeleri gerekiyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.