30 Bin Üyemize Katılın
E-Bülten yayınlarımız için abone olun.


Genius Steps İftar Yemeği, Sektörün Önde Gelen İsimlerini Buluşturdu

İSTANBUL (Enerji Portalı) – 28 Mayıs 2019 Salı günü, Haliç Kongre Merkezi’nde düzenlenen İftar yemeğinde alanında uzman birçok firma aynı masada buluştu.

Daima gelişip hizmet ihtiyaçlarına en doğru çözümü sunmayı hedefleyen, gelişime odaklanmış ve daima günün ilerisinde olma prensibiyle yola çıkan, aldığı kararlarla konunun ekonomik, çevresel ve toplumsal boyutlarını da dikkate almayı amaç edinen Genius Steps Fuar ve Organizasyon Hizmetleri A.Ş. düzenlediği iftar yemeğinde EV sektörüyle bir araya geldi.

Yemek programına DMA’dan Özlem Atacan, Intel’den Koray Yıldız, Siemens’ten Can E. Mutluer, KACO’dan Nedret Ünlü, AVIS’ten Serhat Zeynali, ATS’den Çetin Çevik, AKÜDER’den Serpil Özkan, Enerji Portalı’ndan Fatih Karakaş, Media Markt’den Halil İbibik, GESAD’dan Mustafa Aykut, New Bilişim’den Nuh Ulu, Anadolu Ateşi’nden  Aniş Aslan ve Media Cast’tan Cenk İskin katıldı.

İftarda, Genius Steps Genel Müdürü Mustafa Atik; motivasyonun ve birlik olmanın gücüne ve bu gücü her fırsatta pekiştirmenin önemine değindi. Atik, şirketin yenilikçi projelerinden bahsedip, alanında uzman şirketler ile fikir alışverişinde bulundu. İftar yemeğinin önümüzdeki Ramazan aylarında da Genius Steps ailesi olarak büyüyerek tekrarlanmasını temenni etti.

Atik yemek sonrasında, “Ekibimle çıktığım bu güzel yolda, dahi ve emin adımlarla planlanan güzel fikir ve projeler için çalışarak veremli bir yıl geçirdik. Yeni projeler ve uluslararası işbirlikleri gerçekleştirdik. Bu tempoda özveriyle çalışan tüm iş arkadaşlarıma ve bu yemekte bize dahil olan herkese ve Haliç Kongre Merkezi’den Kerem İçli ve ekibine çok teşekkür ederim.” diye konuştu.

Türkiye’deki ekonomik durumdan da bahseden Atik, Genius Steps olarak büyümeye her zaman devam edeceklerini ve ekonomik dalgalanmaların buna engel teşkil etmediğini de belirtti. Atik, ayrıca herkesin Ramazan Bayramı’nı da tebrik etti.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.