30 Bin Üyemize Katılın
E-Bülten yayınlarımız için abone olun.


GEF 2019 Forumu Bugün Gerçekleştirildi

GAZİANTEP (Enerji Portalı) – Gaziantep Ticaret Odası 27 Nolu Mimarlar, Mühendisler ve Yapı Denetim Firmaları Meslek Komitesi ile TMMOB Elektrik Mühendisleri Odası Gaziantep Şubesi, ‘Enerjimiz Güneş Olsun’ sloganıyla ‘Güneydoğu Enerji Forumu’ bugün gerçekleştirildi.

T.C. Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanlığı Bakan Yardımcısı Abdullah Tancan’ın yanı sıra güneş enerjisi alanında yatırım ve araştırma çalışmaları yapan kişi, kurum ve şirketlerin deneyimlerini paylaştığı iki oturumdan oluşan forumda iki de özel söyleşi bölümü gerçekleşti.

Özel söyleşilerin birinde akademisyen, yazar Prof. Dr. Deniz Ülke Arıboğan, “Yeni Dünya Dengeleri ve Enerji Jeopolitiği” hakkında konuşurken, diğer söyleşi konuğu ise MB Holding Onursal Başkanı Muharrem Balat oldu.

Forumun ilk oturumunda “Gelecek Enerjimiz: Güneş” ikinci oturumunda da  “Güneş Enerjisi Santrali Çatı Uygulamaları” konusu ele alındı.

Uluslararası Güneş Enerjisi Topluluğu Türkiye Bölümü (GÜNDER)’ in de katıldığı fuarda gündemdeki güneş enerjisi konuları konuşuldu.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.