30 Bin Üyemize Katılın
E-Bülten yayınlarımız için abone olun.


Gazi Üniversitesi Enerji Topluluğu Mustafa İzgeç’i Ağırladı

ANKARA (Enerji Portalı) – Gazi Üniversitesi Enerji Topluluğu, EPDK Kurul Üyesi Dr. M. Mustafa İZGEÇ ile “Enerji Politikası ve Enerji Görünümü” adlı bir seminer gerçekleştirdi.

2018-2019 eğitim-öğretim yılında Gazi Üniversitesi Enerji Topluluğu EPDK Kurul Üyesi Dr. M. Mustafa İZGEÇ ile “Enerji Politikası ve Enerji Görünümü” adlı semineri başarıyla gerçekleştirdi.

Seminer, EPDK Kurul Üyesi Dr. M. Mustafa İZGEÇ’in slayt destekli sunumuyla başladı. Bu sunumda Gazi Üniversitesi öğrencilerine Türkiye’de ve Dünya’da enerji politikası nasıl olduğunu, özellikle Türkiye’de büyük önem arz eden elektrik ve petrol piyasalarını ve bu piyasaların diğer ülkelerde geçmişten günümüze izlediği süreçleri hakkında bilgiler verildi.

Seminer sonrasında davetli EPDK Kurul Üyesi Dr. M. Mustafa İZGEÇ ve Gazi Üniversitesi Akademik Başkanı Prof. Dr. Mustafa AKTAŞ’ın seminere katılan öğrencilerin sorularını yanıtlamasıyla devam etti. Seminer, Enerji Sistemleri Mühendisliği Bölüm Başkanı Prof. Dr. Kurtuluş BORAN’ın EPDK Kurul Üyesi Dr. M. Mustafa İZGEÇ’e katılım ve katkılarından ötürü hazırladığımız plaketini takdim etmesiyle sona erdi.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.