1992 yılından bu yana solar elektronik  konusu ile ilgileniyoruz. Hedefimiz yeryüzünün enerji tedariğinde devrim yaratmak ve enerji bağımsızlığını temin etmektir. Tüm aktivitelerimizde kalite ön plandadır. Şebeke bağlantılı inverterlerimiz ve sistem denetimine yönelik ürünlerimiz bunun en önemli göstergesidir.

Enerji bağımsızlığı, anlık mevcut FV enerjinin kazanımından fazlasını gerektirmektedir. Bu nedenle Fronius elde edilen solar enerjinin etkin bir şekilde depolanması için uzun yıllardır araştırmalarına devam etmektedir. Fronius Energy Cell’in geliştirilmesi ile birlikte solar sektöründe önemli bir yapı taşı ortaya konmuştur. Hedef, ihtiyaç fazlası FV enerjinin hidrojen olarak depolanması ve ihtiyaç halinde tekrar elektrik enerjisine çevrilmesidir.

Fronius’un yüksek kalitesi yalnızca ürünleri için geçerli değildir. Sunduğumuz teknik destek ve benzersiz Fronius Service Partner Programımız firma kültürümüzün en önemli göstergesidir.

Fronius, pazara yönelik teknolojilerini büyük bir titizlikle geliştirmekte ve yenilikçi fikirler ve çözümler ortaya koymaktadır. Solar elektronik alanında sunduğumuz çözümlerle günbegün sınırları değiştirme vizyonumuz üzerinde çalışıyoruz.

Resmi Ünvan: Fronius İstanbul Elektronik Ticaret ve Servis Ltd. Şti.

Fronius İstanbul Adres: Aydınlı Mahallesi, Birlik Org. San. Böl. Batı Caddesi, 3. Sokak No:1 34953 Tuzla – İstanbul / Türkiye
Fronius İstanbul Telefon: 0216 5815900
Fronius İstanbul Fax: 0216 5815999
Fronius İstanbul Web Adresi: www3.fronius.com
Fronius İstanbul e-mail: office.turkey@fronius.com