30 Bin Üyemize Katılın
E-Bülten yayınlarımız için abone olun.


EÜAŞ’ın 150 Teknisyen Alımı İçin Sınav Ayrıntıları Belirlendi

ANKARA (Enerji Portalı) – EÜAŞ Genel Müdürlüğü, 4857 Sayılı İş Kanuna tabi 150 teknisyen alımına ilişkin sınav tarihi ve yerleri açıkladı.

EÜAŞ Genel Müdürlüğü, 150 kişilik daimi işçi alımı için Türkiye iş kurumunca gönderilen listeler arasından çekilen noter kurası neticesinde sözlü mülakat sınavlarına katılmaya hak kazanan asıl adaylara
>> Sözlü mülakat sınavları 17-18 Şubat 2021 tarihlerinde yapılacak olup,
>> Sınavların başlangıç saati 09.00 olarak belirlendi.

Sözlü mülakat sınavları mesleki bilgi ve becerileri içerir konulardan yapılacak olup, adayların sözlü sınava giriş tarihlerine ilişkin bilgiler şu şekilde açıklandı:

Adayların sınava gelirken getirecekleri belgeler;

1) Öğrenim belgesi aslı veya okul çıkış belgesi aslı ve 1 adet fotokopisi
2) Nüfus hüviyet cüzdanı aslı ve 1 adet fotokopisi
3) Öncelik belgesi olan adayın öncelik belgesinin aslı ve 1 adet fotokopisi

Adayların sınava girecekleri yer, tarih, adres ve sınav saati bilgileri

Not 1: Türkiye çalışma iş kurumu tarafından yayınlanan işgücü ilanında belirtilen ve şirketimize sunulacak belgelerde aranılan şartları taşımadığı veya gerçeğe aykırı belge verdiği tespit edilen adaylar sınava alınmayacak, sonradan bu durumu tespit edilen adayların ise sınavları ve yapılmış ise atamaları geçersiz sayılacaktır.

Not 2: Adayların sınava gireceği tarih, saat, sınav adresi bilgileri aşağıda belirtilmiş olup; belirtilen tarih, saat ve yerde istenilen belgelerle birlikte hazır bulunmaları gerekmektedir. Adayların sınavlar için yapacakları yol, konaklama vb. masrafları kendilerine aittir.

Not 3: Adayların dikkatine: kamu kurum ve kuruluşlarına işçi alınmasında uygulanacak yönetmeliğin 16. Maddesi gereğince bu duyurumuz tebliğ niteliğinde olup; adaylara ayrıca bir tebligat yapılmayacaktır.

Noter kurası sonucu sözlü sınava katılmaya hak kazanan adayların sınav yerleri listesine ulaşmak için tıklayınız.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.