30 Bin Üyemize Katılın
E-Bülten yayınlarımız için abone olun.


EÜAŞ, Kasım Ayında 13 İhale Gerçekleştirecek

ANKARA (Enerji Portalı) – Elektrik Üretim A.Ş. (EÜAŞ), 1-27 Kasım 2019 tarihlerinde 13 ihale gerçekleştirecek.

EÜAŞ, 1-27 Kasım 2019 tarihleri arasında bünyesinde bulunan tesisler için farlı konularda çeşitli 13 adet ihaleler yapmayı planlıyor.

Gerçekleştirilecek olan ihaleler hakkında detaylı bilgileri aşağıdaki bağlantılardan edinebilirsiniz:

Hıma 4 Adet Elektronik Kart Alımı İşi ilanı için tıklayınız.

Afşin-Elbistan B Termik Santrali İşletme Müdürlüğünün İhtiyacı Olan 20.000 kg Kemikli Erkek Dana Eti ve 120 kg Kuyruk Yağı Alımı ilanı için tıklayınız.

Kazan Tarafı Su Buhar Numune İstasyonu Çözünmüş Oksijen Ölçümünde Kullanılmak Üzere 2 Adet Oksijen Analizörü (2 Monitör+4 Optik Sensör) Satın Alımı, Montaj ve Devreye Alınması İşi Satın Alınacaktır ilanı için tıklayınız.

Kazan Tarafı Su Buhar Numune İstasyonu Çözünmüş Oksijen Ölçümünde Kullanılmak Üzere 2 Adet Oksijen Analizörü (2 Monitör+4 Optik Sensör) Satın Alımı, Montaj ve Devreye Alınması İşi Satın Alınacaktır ilanı için tıklayınız.

EÜAŞ Afşin Elbistan B Termik Santralı İşletme Müdürlüğünün İhtiyacı Olan Kazan Binası Ortam Isıtması İçin 2 Kalemde 40 Adet Sıcak Hava Apareyi ve 48 Adet Buhar Radyatörü Temini ilan için tıklayınız.

EÜAŞ Gebze-Dilovası D.G.K.Ç.S. İşletme Müdür Yardımcılığı İhtiyacı: 1 Yıl Süreli 3 Şoför ve 4 Genel Temizlik Personeli Hizmet Alımı ilanı için tıklayınız.

Saç Malzemesi Alımı ilanı için tıklayınız.

EÜAŞ Gebze-Dilovası D.G.K.Ç.S. İşletme Müdür Yardımcılığı İhtiyacı: 2015 veya Üzeri Model En Az 16 +1 Kişilik 3 Araç ile 1 Yıl Süreli 2450 ( +/- %20 Toleranslı ) Tam Seferden Oluşan Personel Taşıma Hizmet Alımı ilanı için tıklayınız.

EÜAŞ İstanbul Doğalgaz Santralları İşletme Müdürlüğü İhtiyacı Olan 15.000 Litre Kompresör Yıkama Deterjanı Alımı ilanı için tıklayınız.

Karakaya HES İşletme Müdürlüğünde Bulunan Her Bir Türbin-Generatör Ünitesine (Toplam 6 Ünite) Ait Mevcut Vibrasyon Sisteminin Demontajının Yapılması ve Yeni Vibrasyon Ölçüm, Koruma ve İzleme Sisteminin Temin Edilerek Kurulması İşi ilanı için tıklayınız.

EÜAŞ Coğrafi Bilgi Sistemleri(CBS) Kurulması Hizmet Alımı İşi ilanı için tıklayınız.

Birecik-Nizip HES İşletme Müdürlüğünün 43 Kişi ile 3 Yıl Süreli Sosyal Tesis ve Yeşil Alanların Bakımı, Misafirhane, Yemek Hizmetleri, Genel Temizlik ve Bakım Onarım İşleri ilanı için tıklayınız.

Altınkaya HES İşletme Müdürlüğü İhtiyacı 36 Kişi ile 2 Yıl Süreli Hizmet Alımı İşi ilanı için tıklayınız.

Son Dakika Enerji Haberleri için enerjiportali.com/son-dakika-enerji-haberleri Bağlantısını Ziyaret Edebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.