30 Bin Üyemize Katılın
E-Bülten yayınlarımız için abone olun.


EÜAŞ Genel Müdürü Dr. İzzet Alagöz’den COVİD 19 Mesajı

İSTANBUL (Enerji Portalı) – EÜAŞ Genel Müdürü Dr.İzzet ALAGÖZ’den “COVİD 19” mesajını içeren video yayımladı.

Sevgili arkadaşlar, Sevgili mesai arkadaşlarım diye videosuna başlayan EÜAŞ Genel Müdürü Dr.İzzet ALAGÖZ, Koronavirüs salgınına yönelik şu mesajları verdi.

“Ülkemizin içerisinde bulunduğu kritik durumu hepiniz benden daha iyi biliyorsunuz. Size doktorculuk yapacak değilim. Ancak bir kaç şeyi paylaşmak istiyorum sizlerle. Öncelikle devletimiz tek bir canı bile kaybetmemek adına olağanüstü önlemler alıyor. Başta Sağlık Bakanlığımız Sağlık Bakanlığı çalışanları olmak üzere bütün devlet birimleri olarak teyakkuz halindeyiz. Biz de devletimizin yanında yer almalıyız.”

Öncelikle sağlık çalışanlarına olan saygılarını ve sevgilerini ifade eden Alagöz, sonra bütün güvenlik personeline, sınırlarda bekleyen askerlere tekrar selam ve saygılarını iletti. Alagöz sözlerine şöyle devam etti:

“Üçüncü sırada da onurla ve şerefle söyleyebileceğim bir görevi üstleniyoruz. Devletin omurgası olan elektrik üretimini bizler üstleniyoruz. EÜAŞ çalışanları olarak bizim üstümüze düşen görevler var. Bunları yerine getirmek için öncelikle sağlığımıza dikkat etmek zorundayız. Lütfen kendinize dikkat edin. Arkadaşlar kendisinin ayakta kalamayan askerin orduya faydası olmaz.

O halde birtakım tavsiyelerle mesajımı bitirmek istiyorum. Birincisi tedbirleri biliyorsunuz. Lütfen ciddiye alın. İkincisi ailelerinize sahip çıkın. Üçüncüsü ev seyahetlerini erteleyin iptal edin. Zorunlu olmadığınız hiçbir misafiri kabul etmeyin. Dördüncüsü kesinlikle ailenize zaman ayırın. Belirtileri hissedersiniz 184 ü aramayı ihmal etmeyin. Devletinize güvenin. Görevleri dışında olanlar evde kalın! Kötü günleri geride bırakacağız güzel günler baharlar gelecek…”

Kanalıma Abone Olun!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.