30 Bin Üyemize Katılın
E-Bülten yayınlarımız için abone olun.


EÜAŞ, Entegre Yönetim Sistemleri Çalışmalarını Sürdürüyor

ANKARA (Enerji Portalı) – Elektrik Üretim A.Ş. (EÜAŞ), Entegre Yönetim Sistemleri ilgili olarak bünyesinde yer alan işletmelere bilgi verdi.

EÜAŞ, bir süredir Entegre Yönetim Sistemleri ile ilgili olarak farkındalık oluşturma ve bilgilendirme çalışmaları yürütüyor. Bu kapsamda EÜAŞ tarafından 2 Eylül 2019-4 Ekim 2019 tarihleri arasında bünyesinde yer alan başkanlık ve işletmelere bilgi verildi.

EÜAŞ tarafından yapılan açıklamada şunlar kaydedildi:

“Teşekkülümüz bünyesinde Başkanlıklarımızın tamamı  ve Taşra Teşkilatından Hirfanlı ve Yöresi Hes, Sarıyar Hasan Polatkan Hes, Hasan-Suat Uğurlu Hes, Bursa DGKÇS, İstanbul DGKÇS, Afşin –Elbistan B Termik Santrali, Birecik-Nizip Hes ve  Karkamış Hes İşletme Müdürlüklerine başkanlığımız tarafından Entegre Yönetim Sistemleri ile ilgili olarak farkındalık oluşturma ve bilgilendirme çalışmaları kapsamında; 02.09.2019 – 04.10.2019 tarihleri arasında, Başkanlık ve İşletme Müdürlükleri birimleri ziyaret edilerek bugüne  kadar yapılan çalışmalar hakkında karşılıklı bilgi alışverişinde bulunulmuştur.

Hazırlanan ve İntranete yüklenen dokümanlar (süreç prosedür, talimat, form, görev tanımı ) ile ilgili eksiklik, düzeltme ve öneriler alınarak  QDMS (Kalite Doküman Yönetim Sistemi) programının kullanımı ile ilgili genel bilgilendirme  yapılmıştır.

Yapılan çalışmalar sırasında destek veren tüm çalışanlara teşekkür ederiz.”

Son Dakika Enerji Haberleri için enerjiportali.com/son-dakika-enerji-haberleri Bağlantısını Ziyaret Edebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.