30 Bin Üyemize Katılın
E-Bülten yayınlarımız için abone olun.


ETKB, Sözleşmeli Bilişim Personeli İstihdam Edecek!

ANKARA (Enerji Portalı) – Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanlığı Bilgi İşlem Dairesi Başkanlığı’nda stihdam edilmek üzere 6 (altı) Sözleşmeli Bilişim Personeli alımı yapılacak.

Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanlığı (ETKB), Bilgi İşlem Dairesi Başkanlığı’nda stihdam edilmek üzere 6 (altı) Sözleşmeli Bilişim Personeli alımı yapılacak. ETKB, dört yıllık bilgisayar mühendisliği, yazılım mühendisliği, elektrik mühendisliği, elektronik mühendisliği, elektrik ve elektronik mühendisliği veya endüstri mühendisliği bölümlerinden ya da bunlara denkliği Yükseköğretim Kurulunca Kabul edilmiş yurt dışındaki yükseköğretim kurumlarından mezun olan adayların pozisyona başvurabileceğini belirtti.

ETKB, 2017 ile 2018 Kamu Personeli Seçme Sınavı (KPSS) P3 puanı ve İngilizce dilinde geçerli bir Kamu Personeli Yabancı Dil Seviye Tespit Sınavı (KPDS), Yabancı Dil Sınavı (YDS), Elektronik Yabancı Dil Sınavı (e-YDS) veya bu dilde yapılan eş değerliği Yükseköğretim Kurulunca kabul edilen (CAE, CPE, TOEFL IBT, PEARSON PTE Akademik, vb.) diğer yabancı dil sınavlarından alınan yabancı dil puanı esas alınarak sınava girmeye hak kazanan adayları belirleyecek.

Söz konusu pozisyon için başvurular 25 Mart 2019 tarihinden 5 Nisan 2019’a kadar olacak.

İlgili ilan ile ilgili gerekli olan bilgi ve belgelere aşağıdan ulaşabilirsiniz:

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.