30 Bin Üyemize Katılın
E-Bülten yayınlarımız için abone olun.


ETKB, 5 Denetçi Yardımcısı İstihdam Edileceğini Duyurdu!

ANKARA (Enerji Portalı) – Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanlığı 5 denetçi yardımcısının sınav yöntemi ile alacağını Resmi Gazete’de yayımlayarak duyurdu.

Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanlığı (ETKB),  Resmi Gazete’de yayımlanan ilan ile sınavla 5 denetçi yardımcısı alımı yapacağını duyurdu.

En az dört yıllık eğitim veren hukuk, siyasal bilgiler, iktisadi ve idari bilimler, iktisat, işletme fakülteleri veya bunlara denkliği Yüksek öğretim Kurulu tarafından kabul edilen yurt içindeki veya yurt dışındaki öğretim kurumlarından mezun olmak. 35 yaş sınırı bulunan alıma ÖSYM tarafından 2017 ve 2018 yıllarında yapılan Kamu Personeli Seçme Sınavı (KPSS) puanı en az 80 ve üzerinde almış olanların başvurusu kabul edilecek.

Sınavlara katılabilmek için isteklilerin, başvuru formunda belirtilen belgelerle birlikte en geç 01 Şubat 2019 günü mesai bitimine kadar; Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanlığı Denetim Hizmetleri Başkanlığı, Türkocağı Caddesi No:2 A Blok Kat:3 Çankaya/ANKARA adresine, elden veya posta ile başvurmaları gerekmektedir.

İlanın tamamına buradan ulaşabilirsiniz: ETKB Denetçi Alımı İlanı

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.