30 Bin Üyemize Katılın
E-Bülten yayınlarımız için abone olun.


ETK Uzman Yardımcılığı Giriş Sınavı Tarihleri Belirlendi

ANKARA (Enerji Portalı) – ETKB tarafından Enerji ve Tabii Kaynaklar Uzman Yardımcılığı Giriş Sınavı (Sözlü) Tarihlerine ilişkin duyuru yapıldı.

Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanlığı (ETKB) şu duyuruda bulundu:

Enerji ve Tabii Kaynaklar Uzman Yardımcılığı giriş sınavına (sözlü) katılmaya hak kazanan adayların sınav tarihlerini gösterir liste ekte yer alıyor. Adayların sınava girerken nüfus cüzdanı ya da Sürücü belgelerini yanlarında bulundurmaları gerekiyor.

Giriş sınavı; Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanlığının (Nasuh Akar Mahallesi Türk Ocağı Caddesi No:2 Bahçelievler/Çankaya/ ANKARA) merkez binası, 9. Kat Yönetim Hizmetleri Genel Müdürlüğünde yapılacak.

2. Grup – Elektrik Mühendisliği, Elektrik-Elektronik Mühendisliği, Elektrik Ve Elektronik Mühendisliği, Elektronik Mühendisliği

29/03/2021 Pazartesi – Saat 10:00

1 AHMET CAN KARACA
2 ALİRIZA ÖZKAN
3 BÜŞRA DURAL
4 BÜŞRA NERGİZ
5 DENİZ KARABULUT
6 DİLEK ZAFER
7 ELİF HATİPOĞLU KOÇAK
8 FEVZİYE YILDIZ
9 FUNDA GÜNDOĞAN
10 GÖZDE ÇAĞLAR

2. Grup – Elektrik Mühendisliği, Elektrik-Elektronik Mühendisliği, Elektrik Ve Elektronik Mühendisliği, Elektronik Mühendisliği

29/03/2021 Pazartesi – Saat 14:00

11 MEHMET KARACA
12 MUHAMMED ÖZDEDE
13 ÖZER KIŞLALIOĞLU
14 ÖZGE KOS
15 ŞEYDANUR CANATAN
16 ZEHRA ÖZMEN

8. Grup – Makina Mühendisliği

29/03/2021 Pazartesi – Saat 14:00

1 FERHAT DOĞAN
2 HAKAN ÇAĞLAROĞLU
3 KEMAL SEVİM
4 NAZIM ŞAHİN

5. Grup – Bilgisayar Mühendisliği, Bilgisayar Bilimleri Mühendisliği, Bilgisayar Bilimi ve Mühendisliği, Bilişim Sistemleri Mühendisliği, Bilgisayar ve Enformatik Mühendisliği, Kontrol ve Bilgisayar Mühendisliği, Yazılım Mühendisliği, Bilgisayar ve Yazılım Mühendisliği

30/03/2021 Salı – Saat 10:00

1 ALİ KAMİL KÖSE
2 BERK FURKAN UYAR
3 ESRA KILIÇ
4 İBRAHİM BAŞBOĞA
5 İKBAL DEMİR
6 ÖZGENUR CANBOLAT
7 ÖZGÜR TÜREGÜN
8 ŞAHİN YILDIZ

3. Grup – Maden Mühendisliği

30/03/2021 Salı – Saat 14:00

1 BEKİR ÇELLAKIL
2 ERSEL ORAL
3 ESRA NUR GAYRETLİ
4 FERHAT KIZILBOĞA
5 HALİL ARDA ÖZTÜRK
6 KAĞAN OĞUZ
7 MURAT ÇAĞRI ASİLER
8 MUSTAFA EMRE ÖZCAN
9 RAHİLE İYİDİKER
10 SELMA GÜN
11 UĞUR KOVANCI
12 YUSUF KAYNAK

6. Grup – Uluslararası İlişkiler, Uluslararası İlişkiler ve Avrupa Birliği, Küresel ve Uluslararası İlişkiler, Küresel Siyaset Ve Uluslararası İlişkiler, Siyaset Bilimi ve Uluslararası İlişkiler, Uluslararası İlişkiler ve Avrupa Çalışmaları

31/03/2021 Çarşamba – Saat 10:00

1 EMRE GARİP
2 İBRAHİM VOLKAN ALYAMAÇ
3 KADİR GENÇ
4 MUHAMMET MÜCAHİT TAVUKÇU

7. Grup – Kamu Yönetimi, Siyaset Bilimi ve Kamu Yönetimi, Kamu Yönetimi ve Siyaset Bilimi

31/03/2021 Çarşamba – Saat 10:00

1 ALİCAN ŞENEL
2 GÖRKEM ÇALIŞIR
3 NUR ZAKİR SAYHAN
4 OĞUZ ÖĞÜT

4. Grup – Jeoloji Mühendisliği

31/03/2021 Çarşamba – Saat 14:00

1 BARAN KARAKURT
2 EKREM TOSUN
3 FATİH KOCADERE
4 FATMA DELİCE
5 FİRDEVS AKGÜL
6 İBRAHİM MUSTAFA MANTICI
7 MAHSUM OK
8 MERVE AYDIN
9 MERVE ŞAHİN
10 ONUR KATAR
11 SABRİ DİNÇ ÖZMEN
12 TUĞÇE HATUN DİLCİ

1. Grup – Hukuk

01/04/2021 Perşembe – Saat 10:00

1 AYÇA KAYGUSUZ
2 AYKUT TEMİRKAYA
3 BARIŞ CAN ÖZTÜRK
4 EREN ALTIN
5 FATMA SELİN YAMAN
6 FERİDE TÜVLÜ
7 FEYZA NUR GÖK
8 FIRAT İŞ
9 FURKAN DENİZ
10 FURKAN KIZILTAY

1. Grup – Hukuk

01/04/2021 Perşembe – Saat 14:00

1 GİZEM AYAZ
2 GÜL BESTE KULAKSIZ
3 GÜL ÇİMEN
4 GÜL YÜKSEL
5 HANDE TOKER
6 HATİCE SELEN
7 MESUT MURAT YANARDAĞ
8 OĞUZHAN TOKGÖZ
9 OĞUZHAN ÜNAL
10 ŞEYMA ÇABUK

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.