30 Bin Üyemize Katılın
E-Bülten yayınlarımız için abone olun.


ETİ Maden İşletmeleri

ETİ Maden İşletmeleri;  Mustafa Kemal Atatürk’ün çağları aşan ileri görüşü ile sanayileşme ve bunun motoru olan doğal kaynaklar ve finans olgularını bir arada sağlayan Etibank, 14.06.1935 tarihinde 2805 sayılı Kanunla kurulmuş olup 1998 yılındaki yapılanma ile Eti Holding A.Ş. ve Ocak 2004 yılında yeniden yapılanma ile Eti Maden İşletmeleri Genel Müdürlüğü adını almıştır. etibank-kurulus-izni-1935.jpg Eti Maden İşletmeleri Genel Müdürlüğü, ilgili yasalar çerçevesinde ülkemiz bor minerallerinin üretilmesi, işletilmesi ve pazarlanması görevini yerine getirmektedir.

Eti Maden İşletmeleri Genel Müdürlüğü kendisine bağlı Bandırma Bor ve Asit Fabrikaları, Kırka Bor, Emet Bor, Bigadiç Bor İşletme Müdürlükleri ve Bandırma Lojistik Birimi ile birlikte Yurt Dışı Temsilcilikleri ve İştirakleriyle Madencilik, Metalurji ve Kimya alanlarında faaliyet gösteren uluslararası bir Kuruluştur.

Entegre    TS ISO 9001:2008,ISO 14001,ISO 18001,ISO 50001
Kalite Yönetim Sistem Belgeli Kuruluşumuz; müşteri memnuniyetinden ödün vermeden müşterisinin ihtiyaçlarına odaklanan, verdiği hizmetler ile pazarda farklı bir konumda yer alan, çalışanların tam katılımı ile iş kalitesine verdiği önem eşliğinde etkin bir yönetim sağlayan, verimlilikte artış sağlarken yeni ürün ve hizmetleri pazara sunan bir kalite anlayışı ile hareket etmektedir.

Finansal açıdan güçlü bir dünya şirketi olan Eti Maden, bugüne kadar kazanmış olduğu bilgi birikimiyle ileri teknolojiyi kullanarak, verimlilik ve karlılık ilkeleri içinde uluslararası kalite standartlarında, rekabet gücü ve katma değeri yüksek ürünleri üretip ulusal ve uluslararası pazarlara sunarak ülke ekonomisine yaptığı katkıyı sürekli artırmayı hedeflemektedir.

ETİ Maden İşletmeleri Genel Müdürlük Adres: Ayvalı Mah. Halil Sezai Erkut Cad. Afra Sok. No:1/A 06010 Etlik-Keçiören/ANKARA

ETİ Maden İşletmeleri Genel Müdürlük Telefon: (312) 294 20 00

ETİ Maden İşletmeleri Genel Müdürlük Fax: (312) 230 71 84

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.