30 Bin Üyemize Katılın
E-Bülten yayınlarımız için abone olun.


Eti Maden, Çok Sayıda Personel Alımı Yapıyor

İSTANBUL (Enerji Portalı) – Eti Maden İşletmeleri Genel Müdürlüğü, Bandırma Bor ve Asit Fabrikaları İşletme Müdürlüğü, Kırla Bor İşletme Müdürlüğü, Emet Bor İşletme Müdürlüğü bünyesine 66 adet işçi alımı yapıyor.

ETİ personel alımı ilanı için başvuru ekranı dün itibariyle açıldı. Türkiye İş Kurumu resmi sayfası iş ilanları kısmından yayımlanan duyuruda en az lise mezunu adaylar arasından personel alımı yapılacağına yer verildi.

İlana başvuru yapacak adaylarda aşağıdaki genel şartlar aranmaktadır:

 • 2527 sayılı Türk Soylu Yabancıların Türkiye’de Meslek ve Sanatlarını Serbestçe Yapabilmelerine, Kamu, Özel Kuruluş veya İşyerlerinde Çalıştırılabilmelerine İlişkin Kanun hükümleri saklı kalmak kaydıyla Türk vatandaşı olmak,
 • Affa uğramış olsa bile Devletin güvenliğine karşı suçlar, anayasal düzene ve bu düzenin işleyişine karşı suçlar, millî savunmaya karşı suçlar, Devlet sırlarına karşı suçlar ve casusluk, zimmet, irtikâp, rüşvet, hırsızlık, dolandırıcılık, sahtecilik, güveni kötüye kullanma, hileli iflas, ihaleye fesat karıştırma, edimin ifasına fesat karıştırma, suçtan kaynaklanan mal varlığı değerlerini aklama veya kaçakçılık suçlarından mahkûm olmamak,
 • Herhangi bir sosyal güvenlik kurumundan emeklilik, yaşlılık veya malullük aylığı almamış olmak,
 • Kamu haklarını kullanmaktan mahrum olmamak,
 • Atanacağı görevi yapmaya engel sağlık sorunu olmaması
 • Erkek adaylar için askerlikle ilgisi olmamak (Askerlik yaşına gelmemiş, askerliği yapmış, tecilli ya da muaf)
 • Lise mezunu alımda KPSS şartı aranmazken , ön lisans mezunu alımda adayların en az 60 KPSS puanı olması gerekmektedir.

İlan edilen kadrolara başvurusu sonucu atanmaya hak kazanan adaylar, 4857 sayılı İş Kanunu hükümleri çerçevesinde sürekli işçi olarak istihdam edilecek.

İlanlara ulaşmak için tıklayınız.

Linke tıkladıktan sonra karşınıza çıkan ekranda İŞ ARAYAN yazan kısımdan giriş yapın. Giriş yaptıktan sonra karşınıza çıkan yeni sayfada İŞ İLANLARI yazan yere tıklayın.

Daha sonra, iş arama sayfası karşınıza çıkacak. Bu ekranda İŞYERİ UNVANI yazan kısma ETİ MADEN yazın ve ARA butonuna tıkladığınızda ilanlar ekranda görülmeye başlayacak.

Son Dakika Enerji Haberleri için enerjiportali.com/son-dakika-enerji-haberleri Bağlantısını Ziyaret Edebilirsiniz.

2 yorum

 • Bahar dedi ki:

  Elektrikci araniyor isi bilen istiyorsunuz ama yok yas mevzusu bir suru engel cikiyor beden olarak bu isleri yapabilen insanlara bir suru engel koyuyorsunuz, ama icerde calisanlarinda pek dinc ve dinamik oldugu soykenemez gercekten bu ise ihtiyaci olan bir suru insan var bunkadar zor.olmamali bazi prosedurler benim.esim elektrikci pano uzerine gercekten ordaki isi yapabilecekken onumuze birsuru engel cikiyor

 • Alaaddin çayır dedi ki:

  Merhaba adım Alaattin çayır.Eskişehirde ikamet ediyorum ve kırka etibor fabrikası na tarla naduruyetinden başvuracaktık.ne yazıkki bu sene 35yaş sınırından dolayı baş vuramadık.daha önceki yıllarda alım vardı.nedeni nedir bilinmez bu sene niye böyle.tarllarımız istimlak edildi.maduruz…

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.