Enerji ihtiyacını karşılamaya yönelik kaynakların yakın gelecekte tükenecek olması gerçeğiyle, “sürdürülebilir/yenilenebilir” enerjiyi “kullanılabilir” kaynaklarımız arasında en üst sıraya taşımak ve gelecek kuşaklara yaşanabilir bir dünya bırakabilmek adına 2006 yılından beri tüm gücümüzle çalışıyoruz.

Biz, hayat devam ettiği sürece faydalanabileceğimiz, dünya üzerindeki hiçbir canlıya zarar vermeyen bu sonsuz kaynağı, yoğun araştırmalarımızın sonucunda edindiğimiz bilgilerle işliyor; geleceğimizin tüketilmemesi için çaba gösteriyoruz.

Türkiye’nin 16. en büyük firması Er-Bakırın sahibi olan “Erikoğlu Yatırım Holding”in sanayi alanındaki 76 yıllık tecrübesi ışığında, 2012 yılında İtalyan Sunsystem firması ortaklığıyla faaliyetlerimize başlayan bizler, ön tasarım, tasarım, belge akışının yönetimi, malzemelerin seçimi ve satın alınması, kurulum, uzaktan kontrol, bakım ve diğer satış sonrası servisler gibi PV sistemin yaşam döngüsünü oluşturan tüm aşamaları yönetme bilgisine ve deneyimine sahip olarak güneşten “temiz enerji” üretiyoruz.

Doğal kaynaklara yönelik yatırımları güvenilir ve kaliteli bir biçimde yaparak ekonomiye katkıda bulunma misyonu ile sürekli gelişiyor; yerli ve yabancı ortaklığa açık, inovasyon ve yeni teknolojilerin toplumadoğaya ve ekonomiye yararlı olması adına çalışan referans bir firma olma vizyonuyla varlığımızı sürdürüyoruz.

Erikoğlu SunSystem Enerji Adres: Kınıklı Mh. Çamlık BIv. No:76/7 Pamukkale / Denizli
Erikoğlu SunSystem Enerji Telefon: 0258 2116868
Erikoğlu SunSystem Enerji Faks: 0258 2671686
Erikoğlu SunSystem Enerji Web Adresi: erikoglusunsystem.com.tr
Erikoğlu SunSystem Enerji e-mail: info@erikoglusunsystem.com.tr