30 Bin Üyemize Katılın
E-Bülten yayınlarımız için abone olun.


EPDK, Elektrik Piyasası’nda Yeni Bir Düzenleme Yapacak

ANKARA (Enerji Portalı) – Enerji Piyasası Düzenleme Kurumu (EPDK), İleri Tarihli Fiziksel Teslimatlı Elektrik Piyasası İşletim Usul ve Esaslar”ının yürürlüğe girmesini öngören taslağı kamuoyu ile paylaştı.

EPDK, daha etkin bir piyasa oluşturmak için Elektrik Piyasası’nda ileri tarihli olarak işlem yapılabilmesi için çalışmalar yapıyor. Bu kapsamda EPDK, Elektrik Piyasası’nda ileri tarihli satışlar için bir usul ve esaslar belirlemek istiyor.

EPDK, paylaştığı olduğu “İleri Tarihli Fiziksel Teslimatlı Elektrik Piyasası İşletim Usul ve Esaslar” hakkında 15 Ağustos 2019 tarihine kadar görüşlerin alınacağını bildirdi.

Katılımcıların görüşlerini word formatında “epdotsp@epdk.org.tr” e-posta adresine göndermeleri gerekiyor.

İleri Tarihli Fiziksel Teslimatlı Elektrik Piyasası İşletim Usul ve Esaslar’ı indirmek için enerjiportali.com//wp-content/uploads/2019/07/İleri-Tarihli-Fiziksel-Teslimatlı-Elektrik-Piyasası-İşletim-Usul-ve-Esaslar.docx Bağlantısını Ziyaret Edebilirsiniz.

Görüş Bildirim Formu’nu indirmek için enerjiportali.com/wp-content/uploads/2019/07/Görüş-Bildirim-Formu.docx Bağlantısını Ziyaret Edebilirsiniz.

Son Dakika Enerji Haberleri için enerjiportali.com/son-dakika-enerji-haberleri Bağlantısını Ziyaret Edebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.