Güneş Enerji Sektörünün En Genç Oyuncularından ETM Solar Enerji Enerji Portalının Çözüm Ortağı oldu. ETM Solar Enerji EPC ve Çatı Güneş Enerji çözümlerinde doğru ve hızlı çözümün adresi.

 ETM Solar Enerji, sektöre çelik konstrüksiyon üretimi ve montajı ile başlamıştır. Alt yapıda edindiği 60mw tecrübe sonrasında anahtar teslim tesis kurulumu, yatırımcı ve denetleyici olarak kendini ve ekibini geliştirmiştir. Şu an 100mw tan fazla kurulum tecrübesine sahip profesyonel teknik kadrosu ile kurulum ve denetim hizmetleri vermektedir. Özellikle Çatı Güneş Enerji alanında profesyonel çözümler sunan ETM Solar Enerji Arazi çözümlerinde de anahtar teslim projlerle güvenilir hizmetin kaynağı olmuştur. Çatılarda Konutan Endüstriyel alanlara kadar geniş bir yelpazeye keşiften, kuruluma kadar A’dan Z’ye hizmet vermektedir.

ETM Solar Enerji

  • Proje & Mühendislik Hizmetleri
  • Satınalma Tedarik
  • Denetim & Ölçüm
  • Uygulama
  • İşletme & Bakım çözümleri ile Güneş Enerjisindeki Çözüm adresinizdir.

ETM Solar Enerji, Enerji Portalı Çözüm Ortakları Ailesine Katıldı. Solar Sektöründeki Tecrübe ve profesyonel deneyimlerini paylaşan ETM Solar Enerji Çatı Solar sektörüden Arazide EPC faaliyetlerine kadar hızla gelişen kadrosu ile Güneş Enerji sektöründe emin adımlarla ilerliyor.

ETM Solar İletişim Bilgileri çin Lütfen Tıklayınız