30 Bin Üyemize Katılın
E-Bülten yayınlarımız için abone olun.


ENIPE Enerji Verimli Sanayi ve Ürünler Fuarı ve Zirvesine Sayılı Günler Kaldı

T.C. Çevre ve Şehircilik Bakanı Mehmet Özhaseki’nin teşrifleriyle, İstanbul Dünya Ticaret Merkezi (İDTM) ve Enerji Verimliliği Derneği tarafından organize edilen ENIPE Enerji Verimli Sanayi ve Ürünler Fuarı ve Zirvesi “Binalarda Enerji Verimliliği ve İnovasyon” teması ile başlıyor.

11-14 Ocak 2018 tarihleri arasında İstanbul Fuar Merkezi’nde İstanbul Ticaret Odası (İTO), İstanbul Sanayi Odası (İSO) işbirliği ve İstanbul Büyükşehir Belediyesi (İBB) desteğiyle gerçekleştirilecek olan ENIPE Fuar ve Zirvesi üreticileri, tüketicileri ve yatırımcıları en yeni, en teknolojik enerji verimli ürünler ve sistemlerle buluşturuyor.

Dünyanın korunması, sanayinin ve aile bütçesinin üzerindeki ağır enerji maliyeti yükünün hafifletilmesi için profesyonellere ve son tüketiciye yönelik çözümlerin sunulacağı ENIPE Fuar ve Zirvesi’nin sponsorları ise sektörlerinin dev şirketleri İGDAŞ, İETT, İstanbul Enerji A.Ş. ve Turkcell.

Yurt dışından ve yurt içinden sektörün önemli temsilcilerinin katılımının sağlanacağı, ticari anlamda önemli bir sinerjinin yaratılacağı, son tüketici ile samimi bir atmosferin yaratılacağı fuar, tüm sektörlerde enerji tasarrufunun öneminin anlatıldığı ve çözüm önerilerinin sunulduğu bir platforma dönüşecek.

ENIPE Enerji Verimli Sanayi ve Ürünler Fuarı ve Zirvesi’nde fuarın teması da olan “Binalarda Enerji Verimliliği ve İnovasyon” konulu bir zirve gerçekleştirilecek. Dünyanın dört bir yanından profesyonel isimlerin konuşmacı olarak yer alacağı zirve, her gün farklı bir başlıkta 3 gün boyunca devam edecek.

İDTM tarafından gerçekleştirilen ülke ekonomisine önemli katkılar sağlayacak ENIPE Fuar ve Zirvesi’nin detayları, 8 Aralık Cuma günü Dedeman Otel’de gerçekleştirilecek tanıtım toplantısında siz değerli basın mensuplarıyla paylaşılacak.

– İDTM A.Ş Genel Müdürü Rüştü ARGIT,

– İTO Meclis Üyesi Rasim MAZLUM,

– MÜSİAD Yönetim Kurulu Üyesi Mehmet Zeki GÜVERCİN

– Çevre ve Şehircilik Bakanlığı Mesleki Hizmetler Genel Müdürlüğü, Genel Müdür Yardımcısı Vekili Murat ORAL

– Çevre ve Şehircilik Bakanlığı Sera Gazlarının İzlenmesi ve Emisyon Ticareti Şube Müdürlüğü, Şube Müdürü Vekili Tuğba İÇMELİ ile

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.