30 Bin Üyemize Katılın
E-Bülten yayınlarımız için abone olun.


Enerya Enerji, Online Maske Yapım Atölyesi Düzenledi

İSTANBUL (Enerji Portalı) – Enerya Enerji A.Ş., evlerimizde daha çok vakit geçirdiğimiz bugünlerde çalışanları için Maske Yapım Atölyesi düzenledi.

Enerya, içinde bulunduğumuz koronavirüs (Covid-19) salgını nedeniyle evlerimizde daha çok vakit geçirdiğimiz bugünlerde çalışanları için Maske Yapım Atölyesi düzenledi.

İstanbul ve faaliyet gösterdiği 10 farklı ildeki çalışanlarının evlerinden online olarak katıldığı atölye sonunda, birbirinden renkli maske tasarımları ortaya çıktı. Evlerinde var olan rengarenk kumaş parçalarının kullanıldığı ve birbirinden güzel maskelerin ortaya çıktığı atölye çalışmasında, Enerya çalışanları eğlenceli anlar yaşadı. Bununla birlikte çalışanların tasarladığı maskeler, sosyal medya üzerinden de paylaşıldı.

Enerya Hakkında

STFA Yatırım Holding grup şirketi olarak 2003 yılında kurulan Enerya, doğal gaz dağıtımı, elektrik ticareti, doğal gaz ticareti ve yenilenebilir enerji alanlarında faaliyet göstermektedir. Türkiye’nin en yaygın 2. özel doğal gaz dağıtım şirketi olan Enerya Enerji A.Ş, Partners Grup ortaklığıyla 10 şehirde 30 yıl süreyle doğal gaz dağıtım lisansına sahiptir ve 1.400.000’i aşkın aboneye hizmet sunmaktadır. Yenilikçi ve müşteri odaklı hizmet anlayışıyla enerji sektörünün en önemli aktörlerinden biridir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.