30 Bin Üyemize Katılın
E-Bülten yayınlarımız için abone olun.


Enerjisa Üretim

Enerjisa Üretim olarak, elektrik üretimi ve ticaretinden oluşan 2 ana iş kolunda büyük bir portföy yönetiyoruz. Birbirinden farklı dinamikleri olan, aynı zamanda entegre olarak değer yaratan bu faaliyetlerimizi verimli ve esnek bir portföy stratejisini esas alarak, operasyonel mükemmellik odaklı yürütüyor; sektördeki fırsatları değerlendirerek ortaklarımıza, müşterilerimize, çalışanlarımıza, tedarikçilerimize ve topluma değer yaratmayı amaçlıyor.

Yaklaşık 3.600 MW kurulu güce sahip verimli ve çevre ile uyumlu santrallerimiz, güneş enerjisi santral projeleri de olmak üzere yenilenebilir enerjiye dayalı üretim ile sağladığımız karbon azaltım fırsatları, teknoloji ve verimlilik odaklı yatırımlarımız ile sürdürülebilirliğe önemli katkılar sağlıyoruz. Elektrik üretiminin yanı sıra, ticaret şirketimiz ile enerji ticaretinin lider oyuncusu olarak, çeşitlendirilmiş üretim portföyümüzü vadeli piyasalar, gün öncesi, gün içi ve dengeleme güç piyasasında optimize ederek hissedarlarımıza; sanal santral, kapasite kiralama ve dengeleme hizmetleri gibi yapılandırılmış ürünlerle de iş ortaklarımıza değer yaratıyor.

Üretim, ticaret ve doğalgaz ile ilgili faaliyetlerimizi çatı şirketimiz olan Enerjisa Üretim Santralleri A.Ş. bünyesindeki Enerjisa Enerji Üretim A.Ş., Enerjisa Elektrik Enerjisi Toptan Satış A.Ş. ve Enerjisa Doğalgaz Toptan Satış A.Ş. operasyonel şirketleri ile sürdürüyor.

Enerjisa Üretim Adres: Sabancı Center Kule 11  4. Levent TÜRKİYE
Enerjisa Üretim Telefon:  0 212 385 88 66
Enerjisa Üretim Fax: 0 212 385 88 55
Enerjisa Üretim Web Adresi: www.enerjisauretim.com.tr

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.