30 Bin Üyemize Katılın
E-Bülten yayınlarımız için abone olun.


Enerjisa, 23 Nisan’da Miniklerin Şiirlerini Türkiye ile Paylaştı.

Enerjisa 23 Nisan coşkusunu bugünün ve geleceğin enerjisi olan çocuklarla birlikte yaşadı. Düzenlediği şiir yarışmasına katılan çocukların şiirlerini ulusal bir gazetede yayınlayarak Türkiye ile paylaştı.

Türkiye’nin geleceği ve enerjisi olan çocuklara verdiği önemi, her fırsatta farklı proje ve çalışmalarıyla gösteren Enerjisa, 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı’nda da çocuklarla birlikteydi. Enerjisa, çocukların en özel gününü, onlardan gelen güzel şiirlerle kutladı.

Türkiye’nin dört bir yanından 23 Nisan coşkusunu kelimelere döken çocuklar, şiirlerini sosyal medya üzerinden Enerjisa ile paylaştı. Paylaşılan şiirleri minik şairlerin fotoğrafları ile birlikte ulusal bir gazetede ve sosyal medya hesaplarında yayınlayan Enerjisa, bu özel günü çocukların ömür boyu hatırlayacakları güzel bir anı haline getirdi.

HER ADIMDA ÇOCUKLARLA

Enerjisa, enerji kaynaklarının en verimli şekilde kullanılmasını desteklemek için “Enerjini Koru” sloganıyla başlattığı tasarruf hareketi kapsamında çocuklara enerji tasarrufunu eğlenceli ve öğretici yollarla anlatıyor. Enerji verimliliği ve enerji tasarrufu konusunda çocukların bilinçlenmesini adına geliştirdiği ‘Enerjimi Koruyorum’ mobil oyunu sayesinde çocuklar, dünyanın enerji kaynakları hakkında bilgi sahibi olurken, sınırlı olan kaynakları nasıl koruyabileceklerini hem eğlenceli hem de öğretici bir şekilde öğreniyor. Ayrıca Enerji Verimliliği Tiyatrosu’na devam eden Enerjisa, enerji tasarrufu bilincini çocuklara eğlenceli bir yolla anlatıyor.

Tüm mobil cihazlardan oynanabilen Enerjimi Koruyorum oyununa Google Play Storeve Apple Store üzerinden ücretsiz olarak erişilebiliyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.