30 Bin Üyemize Katılın
E-Bülten yayınlarımız için abone olun.


Enerjiportali.com SOLAREX İstanbul Fuarına Basın Sponsoru Olarak Destek Veriyor

www.enerjiportalı.com olarak sektörün gelişmesi en önemli hedeflerimiz arasında yeralmaktadır. Bu doğrultuda Enerji sektörünün sesi olmak özellikle Güneş Enerji sektörünün artan önemini vurgulamak sektörün bileşenlerini bir araya getirmek için SOLAREX İstanbul Fuarını destekliyoruz. Enerji tüketimin sürekli arttığı günümüzde yenilenebilir Enerji Kaynaklarının önemide bir kez daha ortaya çıkmaktadır. Güneş Enerji Sistemleri hem yatırım hemde Çevreye Dost teknolojilerle Türkiye’nin nemli enerji kaynaklarınıdan biri olacaktır. Bu bilinçle SOLAREX İstanbul Fuarına sağlayacağımız Destek’ten gurur duymaktayız.

Türkiye’de ilk ve tek güneş enerjisi konulu fuarı olan Güneş Enerjisi ve Teknolojileri Fuarı “Solarex İstanbul”, Ülkemizin güneş enerjisi sektöründe üretim merkezi olması için önemli adımların atmasına imkan sağlayan bir fuardır.

Güneş enerjisi alanında dünyadaki son teknolojilerin ve Türkiye’de üretilen yeni ürünlerin bir arada sunulduğu ticari bir platform olan “ Uluslararası Güneş Enerjisi ve Teknolojileri Fuarı” sektörün lider firmalarının ve temsilcilerinin buluştuğu bir organizasyon olma özelliğine sahiptir.

Avrupa’nın en güneşli ülkelerinden biri olarak kabul edilen Türkiye’de bu konuya yoğunlaşan bir fuarın olması, dünya çapında tanınmış ve Türkiye’de yatırım yapmaya gönüllü çok sayıda dünya markası tarafından da yoğun bir ilgi ile karşılanmaktadır. Güneşlenme alanı oldukça yüksek olan ülkemiz, bu coğrafi özelliği avantaja dönüştürme konusunda en büyük desteği, “Solarex İstanbul” fuarı ile almaktadır. Türkiye’de hızla gelişen bir katılımcı kitlesine doğru giden, Ortadoğu ve Asya pazarları için oldukça dikkat çekici olan, “Solarex İstanbul”, tam anlamıyla oturmuş bir organizasyon olup, yurt dışı katılımcıların yoğun ilgisiyle büyümesini sürdürmektedir.

http://www.solarexistanbul.com/basin/

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.