30 Bin Üyemize Katılın
E-Bülten yayınlarımız için abone olun.


Enerjide Tam Kapanma Sürecinde Borçtan Dolayı Kesinti Yapılmayacak

İSTANBUL (Enerji Portalı) – Enerjisa Enerji, 29 Nisan 2021 – 17 Mayıs 2021 tarihlerinde müşteri memnuniyetini en üst düzeyde tutmak için tedbirler aldı.

Enerjisa Enerji, 29 Nisan 2021 – 17 Mayıs 2021 tarihlerinde devam edecek tam kapanma süresince elektrik hizmetlerinin kesintisiz devam etmesi ve müşterilerinin elektrik işlemlerini kolayca gerçekleştirebilmesi için bir dizi tedbir aldı. Alınan tedbirler kapsamında, tam kapanma süresince mesken (ev) ve küçük işletmelerin borçlarından dolayı enerjileri kesilmeyecek. Tam kapanma süresince fatura çıkarılmaya devam edilecek, ancak bu süreçte çıkarılan mesken (ev) ve küçük işletmelerin faturalarında ödeme vade günleri müşterilerimizde bir mağduriyet yaratmamak adına kapanma sonrasına denk gelecek şekilde ayarlanacak.

Enerjisa Enerji müşterileri, bu süreçte tüm elektrik işlemlerini Enerjisa Mobil uygulaması, online.enerjisa.com.tr ve E-Devlet üzerinden kesintisiz ve online şekilde yapmaya devam edebilecekler. Çağrı Merkezleri 7/24 açık olacak; ayrıca müşteri hizmet noktalarımız da dönüşümlü çalışma yöntemiyle hizmet vermeye devam edecekler.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.