30 Bin Üyemize Katılın
E-Bülten yayınlarımız için abone olun.


Enerji Yöneticisi ve BEP/SEP Sınavına Girecekler Belli Oldu

ANKARA (Enerji Portalı) – 25 Temmuz 2020 tarihinde yapılacak olan Enerji Yöneticisi ve Bina/Sanayi Etüt Proje Sınavlarına girmeye hak kazananlar ve sınav yerleri açıklandı.

27/10/2011 tarih ve 28097 sayılı Resmi Gazete’de yayımlanan “Enerji Kaynaklarının ve Enerjinin Kullanımında Verimliliğin Artırılmasına Dair Yönetmelik” ve “Enerji Verimliliği Eğitim ve Sertifikalandırma Faaliyetleri Hakkında Uygulama Usul ve Esasları” hükümleri uyarınca hükümleri uyarınca, enerji yöneticisi ve/veya etüt-proje eğitimine katılanlara sertifika verilebilmesi için Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanlığı tarafından düzenlenecek olan sınav 25 Temmuz 2020 Cumartesi Günü Saat 14:00’de yapılacak.

Sınav yerleri iki farklı adreste yapılacak:

Enerji Yöneticisi Sınav Yeri :

T.C. Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanlığı (ETKB) F Blok Nasuh Akar Mah. Türkocağı Cad. No:2, 06520 Çankaya / ANKARA

Enerji Yöneticisi Sınav Yeri Krokisi :

Bina / Sanayi Etüt Proje Sınav Yeri :

EÜAŞ Kampüs (Mülga YEGM Kampüs- Kentpark  AVM Yanı) Mustafa Kemal Mah. Dumlupınar Bulvarı 7. Km. No: 166 Çankaya / ANKARA

Bina / Sanayi Etüt Proje Sınav Yeri Krokisi :

Sınava girmeye hak kazananların listesi ve sınava girecekleri yerler:

25 Temmuz 2020 Cumartesi Günü Yapılacak Olan Enerji Yöneticisi Sınavına Girmeye Hak Kazananların Listesi ve Sınava Girecekleri Yerler (Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanlığı) için tıklayınız.

25 Temmuz 2020 Cumartesi Günü Yapılacak Olan Bina Etüt Proje (BEP) Sınavına Girmeye Hak Kazananların Listesi ve Sınava Girecekleri Yerler (EÜAŞ Kampüs – Mülga YEGM Kampüs) için tıklayınız.

25 Temmuz 2020 Cumartesi Günü Yapılacak Olan Sanayi Etüt Proje (SEP) Sınavına Girmeye Hak Kazananların Listesi ve Sınava Girecekleri Yerler (EÜAŞ Kampüs – Mülga YEGM Kampüs) için tıklayınız.

Not 1: Sınav başlangıcından en az bir saat önce sınav yerinde bulunmanız gerekmektedir. 

NOT 2: Sınavlar Sınav Kılavuzu usul ve esaslarına göre yapılacaktır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.