30 Bin Üyemize Katılın
E-Bülten yayınlarımız için abone olun.


Enerji Yöneticisi ve BEP/SEP Sınav Yerleri Açıklandı

ANKARA (Enerji Portalı) – Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanlığı, 2 Ekim 2021 Tarihinde Yapılacak Olan Enerji Yöneticisi ve Bina/Sanayi Etüt Proje Sınavlarına Girmeye Hak Kazananlar ve Sınav Yerlerini açıkladı.

27/10/2011 tarih ve 28097 sayılı Resmi Gazete’de yayımlanan “Enerji Kaynaklarının ve Enerjinin Kullanımında Verimliliğin Artırılmasına Dair Yönetmelik” ve “Enerji Verimliliği Eğitim ve Sertifikalandırma Faaliyetleri Hakkında Uygulama Usul ve Esasları” hükümleri uyarınca hükümleri uyarınca, enerji yöneticisi ve/veya etüt-proje eğitimine katılanlara sertifika verilebilmesi için Bakanlığımız tarafından 02 Ekim 2021 Cumartesi Günü düzenlenecek olan SINAV tarih ve yerleri aşağıda veriliyor:

Enerji yöneticisi ve/veya etüt-proje sınav tarih ve yerleri:

02 Ekim 2021 Cumartesi Günü Ankara ili Gazi Üniversitesinde Yapılacak Olan Enerji Yöneticisi ve Bina/Sanayi Etüt Proje Sınavına Girmeye Hak Kazananların Listesi ve Sınava Girecekleri Yerler (Liste)

02 Ekim 2021 Cumartesi Günü İstanbul ili Yıldız Teknik Üniversitesinde Yapılacak Olan Enerji Yöneticisi ve Bina/Sanayi Etüt Proje Sınavına Girmeye Hak Kazananların Listesi ve Sınava Girecekleri Yerler (Liste)

02 Ekim 2021 Cumartesi Günü Osmaniye ili Osmaniye Korkut Ata Üniversitesinde Yapılacak Olan Enerji Yöneticisi ve Bina/Sanayi Etüt Proje Sınavına Girmeye Hak Kazananların Listesi ve Sınava Girecekleri Yerler (Liste)

Sınav Başlangıç Tarihi ve Saati:

02 Ekim 2021 Cumartesi Günü Saat 14:00

Sınav Yerleri:

ANKARAİSTANBULOSMANİYE
Gazi ÜniversitesiFen Fakültesi Teknik Okullar   Emniyet Mahallesi Bandırma Caddesi No: 6/10 06500 Yenimahalle/ANKARAYıldız Teknik Üniversitesi Davutpaşa Kampüsü Fen Edebiyat Fakültesi Çifte Havuzlar Mah. Eski Londra Asfaltı Cad. N:181 Pk. 34220 Esenler/İSTANBULOsmaniye Korkut Ata Üniversitesi Mühendislik Fakültesi Binası E Blok Doğu Girişi Karacaoğlan Yerleşkesi 80000OSMANİYE

Açıklama:

–  İçişleri Bakanlığının Bazı Faaliyetler İçin PCR Testi Zorunluluğu Genelgesi kapsamında toplu etkinlikler için alınan yeni önlemler sınav içinde uygulanacak olup, HES kodu üzerinden kişilerin aşılı/geçirilmiş hastalık veya azami 48 saat önce yapılmış negatif PCR testi sorgulaması yapılacaktır.

–  Sınav başlangıcından en az bir saat önce sınav yerinde bulunmanız gerekmektedir. Sınav süresince maske kullanımı zorunludur.

Sınavlar Sınav Kılavuzu usul ve esaslarına göre yapılacaktır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.