30 Bin Üyemize Katılın
E-Bülten yayınlarımız için abone olun.


Enerji Yöneticisi ve BEP/SEP Sınav Tarihi – Yerleri Açıklandı

ANKARA (Enerji Portalı) – Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanlığı, 28 Kasım 2020 Tarihinde Yapılacak Olan Enerji Yöneticisi ve Bina/Sanayi Etüt Proje Sınavlarına Girmeye Hak Kazananlar ve Sınav Yerlerini açıkladı.

27/10/2011 tarih ve 28097 sayılı Resmi Gazete’de yayımlanan “Enerji Kaynaklarının ve Enerjinin Kullanımında Verimliliğin Artırılmasına Dair Yönetmelik” ve “Enerji Verimliliği Eğitim ve Sertifikalandırma Faaliyetleri Hakkında Uygulama Usul ve Esasları” hükümleri uyarınca hükümleri uyarınca, enerji yöneticisi ve/veya etüt-proje eğitimine katılanlara sertifika verilebilmesi için Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanlığı tarafından 28 Kasım 2020 Cumartesi Günü düzenlenecek olan SINAV tarih ve yerleri belirlendi. 

Enerji yöneticisi ve/veya etüt-proje sınav tarih ve yerleri:

28 Kasım 2020 Cumartesi Günü Yapılacak Olan Enerji Yöneticisi Sınavına Girmeye Hak Kazananların Listesi ve Sınava Girecekleri Yerler (Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanlığı) için tıklayınız.

28 Kasım 2020 Cumartesi Günü Yapılacak Olan Bina Etüt Proje (BEP) Sınavına Girmeye Hak Kazananların Listesi ve Sınava Girecekleri Yerler (Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanlığı) için tıklayınız.

28 Kasım 2020 Cumartesi Günü Yapılacak Olan Sanayi Etüt Proje (SEP) Sınavına Girmeye Hak Kazananların Listesi ve Sınava Girecekleri Yerler (Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanlığı) için tıklayınız.

Sınav Başlangıç Tarihi ve Saati :

28 Kasım 2020 Cumartesi Günü Saat 14:00

Sınav Yeri :

T.C. Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanlığı (ETKB) F Blok Nasuh Akar Mah. Türkocağı Cad. No:2, 06520Çankaya / ANKARA

Sınav Yeri Krokisi:

Not : Sınav başlangıcından en az bir saat önce sınav yerinde bulunmanız gerekmektedir. Sınav süresince maske kullanımı zorunludur.
Sınavlar Sınav Kılavuzu usul ve esaslarına göre yapılacaktır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.