30 Bin Üyemize Katılın
E-Bülten yayınlarımız için abone olun.


Enerji Verimliliği ve F-Gaz Konulu Çalıştay Sizleri Bekliyor

ANTALYA (Enerji Portalı) – Çevre ve Şehircilik Bakanlığı’nın “Enabling Activities” projesi çerçevesinde “Enerji Verimliliği ve F-Gaz Alternatif Teknolojileri” çalıştayı 15-16 Eylül 2019 tarihlerinde gerçekleştirilecek.

Çalıştayda Kigali Değişikliği kapsamında HFC azaltım sürecinde soğutma sektörüne yönelik Enerji Verimliliği ve F-Gaz Alternatif Teknolojileri ile güvenlik standartları konularını ele alınacak.

“Enerji Verimliliği ve F-Gaz Alternatif Teknolojileri Kigali Değişikliği kapsamında HFC Azaltım Sürecinde Soğutma Sektörüne Yönelik Enerji Verimliliği ve F-Gaz Alternatif Teknolojileri ile Güvenlik Standartları” başlığı altında binalarda enerji verimliliği, az enerji tüketen ve çevre dostu iklimlendirme teknolojileri konularında alanlarında uzman kişiler görüş alış verişinde bulunacak.

Maritim Pine Beach Resort, Belek/Antalya’da gerçekleştirilmesi planlanan etkinlik hakkında “gokcen.emre@csb.gov.tr” e-posta adresinden daha fazla bilgi alınabilir.

Etkinliğin taslak programına ulaşmak için enerjiportali.com/wp-content/uploads/2019/08/Enerji-Verimliliği-ve-F-Gaz-Alternatif-Teknolojileri_Taslak-Program.pdf Bağlantısını Ziyaret Edebilirsiniz.

Son Dakika Enerji Haberleri için enerjiportali.com/son-dakika-enerji-haberleri Bağlantısını Ziyaret Edebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.