30 Bin Üyemize Katılın
E-Bülten yayınlarımız için abone olun.


Enerji Verimliliği Çağrı Günü ve Proje Pazarı Etkinliği Düzenlenecek

İSTANBUL (Enerji Portalı) – Avrupa Komisyonu (European Commission) ve EASME (Executive Agency for SMEs) tarafından 22 Ocak 2019 tarihinde, Brüksel/Belçika’da, Ufuk2020 Programı Enerji Verimliliği Çağrı Günü ve Proje Pazarı etkinliği düzenlenecek.

Avrupa Komisyonu (European Commission) ve EASME (Executive Agency for SMEs) tarafından 22 Ocak 2019 tarihinde, Brüksel/Belçika’da, Ufuk2020 Programı Enerji Verimliliği Çağrı Günü ve Proje Pazarı etkinliği düzenlenecek.

TÜBİTAK, sınırlı sayıda katılımcının seyahat masraflarını karşılayacağını da duyurdu. TÜBİTAK, seyahat destek başvurusunda etkinlikte görüşme yapılması planlanan kişilerin belirtilmesini istemektedir.

Etkinlik kapsamında, Ufuk 2020 Programı Enerji alanı Enerji Verimliliği 2019 yılı altında aşağıdaki alanlarda yapılan çalışmalar destekleneceği bildirildi:

Yukarıdaki konu başlıkları ile ilgili bilgi verilmesi ve düzenlenecek ağ kurma etkinliği ile proje konsorsiyumlarının oluşturulması hedefleniyor. Avrupa’nın çeşitli bölgelerindeki özel sektör ve araştırma kuruluşu temsilcilerinin katılacağı etkinlikte yapılacak görüşmelerle, bilimsel ve teknolojik ortaklıkların başlamasına olanak sağlanması planlanıyor.

18 Ocak 2019 etkinliğe katılım ücretsiz olup kayıt yaptırmak zorunludur. Etkinlik programına buradan ulaşabilirsiniz.

Etkinliğe kayıt sayfasına ulaşmak ve etkinlik hakkında detaylı bilgi için buraya tıklayınız.

TÜBİTAK Ufuk2020 Seyahat Destekleri için burayı tıklayınız.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.