ANKARA (Enerji Portalı) – Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanlığı, Enerji ve Tabii Kaynaklar Uzman Yardımcılığı Giriş Sınavına, COVID-19 nedeniyle katılamayan adaylara ilişkin duyuruda bulundu.

Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanlığı tarafından yapılan duyuru şu şekilde:

29.03.2021 – 01.04.2021 tarihleri arasında yapılan Enerji ve Tabii Kaynaklar Uzman Yardımcılığı giriş sınavına katılma hakkını elde ettiği halde, gerek COVID-19 hastalığına yakalanması, gerekse temas nedeni ile karantinaya alınmış olması sebebi ile sınava katılamayan adayların, durumlarını belgelemeleri ve 05.04.2021 Pazartesi günü mesai bitimine kadar dilekçe ile başvurmaları halinde:

21.04.2021 Çarşamba günü saat 10:00’da

Nasuh Akar Mahallesi Türk Ocağı Caddesi No:2 Bahçelievler/Çankaya/ ANKARA adresinde yer alan Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanlığı merkez binası 9. kat Yönetim Hizmetleri Genel Müdürlüğünde sınava tabi tutulacaklar.

Adayların sınava gelirken karantina süresinin bitiminden sonra yaptırılmış Covid-19 test sonucunun negatif olduğuna dair belge ile birlikte nüfus cüzdanı ya da Sürücü belgelerini yanlarında bulundurmaları gerekiyor.