30 Bin Üyemize Katılın
E-Bülten yayınlarımız için abone olun.


Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanlığına Alınacak Personeller!

ANKARA (Enerji Portalı) – Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanlığı, Sözleşmeli Bilişim Personeli sözlü sınavına girmeye hak kazanan adayların listesi ve sözlü sınav tarihlerini açıkladı.

Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanlığı Bilgi İşlem Dairesi Başkanlığı’nda tam zamanlı olarak istihdam edilmek üzere Sözleşmeli Bilişim Personeli sözlü sınavına girmeye hak kazanan adayların listesi ve sınav takvimi belirlendi.

Adayların başvuru değerlendirmeleri, “Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanlığı Sözleşmeli Bilişim Personeli Giriş Sınavı İlanı” doğrultusunda yapıldı. 

Sınav; aşağıda belirtilen adreste 30 Kasım 2020 Pazartesi – 03 Aralık 2020 Perşembe tarihleri arasında; mesleki bilgiler ve başvurulan pozisyonun uzmanlık alanı konularına uygun olarak yapılacak. Adayların, sınava girmek üzere; “Sınav Girmeye Hak Kazanan Aday Listesi”nde belirtilen tarih ve saatte aşağıda bildirilen adreste hazır bulunmaları gerekiyor. 

Adaylar başvuru evrakında fotokopi ile başvuruda bulunmuş ise belgenin aslı mülakat günü Bakanlık görevlilerine ibraz edilecek ve Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanlığı tarafından tasdik edilerek aslı iade edilecek. Aslını ibraz edemeyenler mülakata alınmayacak. 

Sözlü Sınava Girmeye Hak Kazanan Aday Listesi ve Sözlü Sınav Tarihleri için tıklayınız.

Adayların sınava gelirken yanlarında geçerli bir kimlik (Nüfus Cüzdanı, Ehliyet, Pasaport vb.) getirmeleri gerekmektedir. 

Sınav Yeri:
T.C. Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanlığı Merkez Binası A Blok 1. Kat 28 No’lu Toplantı Salonu Nasuh Akar Mah. Türkocağı Cad. No:2 06520 Çankaya/ANKARA/TÜRKİYE

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.