30 Bin Üyemize Katılın
E-Bülten yayınlarımız için abone olun.


Enerji Portalı İlk Online Eğitimini Gerçekleştirdi!

İSTANBUL (Enerji Portalı) – Enerji Portalı, Technicall Yenilenebilir Enerji mühendislerinden Kerem Çilli ile ilk eğitimini gerçekleştirdi!

Enerji Portalı, yeni yıldaki faaliyetlerine yeni bir uygulama ekleyerek başladı! Dün, Technicall Yenilenebilir Enerji mühendislerinden Kerem Çilli ile “Türkiye’de Solar Sektörü ve Kullanılan Temel Ekipmanlar” adlı ilk eğitimini gerçekleştirdi.

FotovoltaikPanel (PV Panel), Solar İnverterlere Genel Bakış, Fotovoltaik Panel Hücre Yapısı (Kristal Panel) – Mono ve Poliristal Yapı, Fotovoltaik Panel Pazar Payları, Sektördeki Garanti Süreleri ve Sektördeki İş Fırsatları konularının anlatıldığı internet üzerinden canlı eğitime ilgi yoğun oldu.

“Türkiye’de Solar Sektörü ve Kullanılan Temel Ekipmanlar” adlı eğitimimizi buradan izleyebilirsiniz:

Bu ilk eğitim faaliyetimizde destek olan başta eğitmenimiz Kerem Bey olmak üzere tüm katılımcılarımıza çok teşekkür ederiz. Yürüttüğümüz faaliyetlerin sektörümüze katkı sağladığını görmek bizleri çok memnun ediyor. Özellikle öğrenci arkadaşlarımızın mesleğe daha öğrencilik aşamasında kendilerini geliştirerek başlama gayretini görmekten ayrıca sevinç duyuyoruz.

Buradan, bir müjdeyi de sizlerle paylaşmak işitiyoruz. Enerji Portalı olarak ilkini dün gerçekleştirdiğimiz eğitimlerimizi iki haftada bir olarak enerjinin tüm alanlarında gerçekleştirmeyi planlıyoruz!

Enerji sektöründe başarılı ve güzel işler yapmak isteyen herkesi Enerji Portalı’na davet ediyoruz. Hep birlikte “Enerji Dünyasının Sesi” olmaya tüm gücümüzle çalışmaya biz varız! Siz de varım diyorsanız, ailemize sizleri de bekliyoruz.

Değerlendirmelerinizi, isteklerinizi ve eleştirilerinizi bilgi@enerjiportali.com adresinden bizlere ulaştırabilirsiniz. Kendini geliştirmenin farklı açılardan kendini değerlendirerek mümkün olduğuna inandığımız için sizlerden gelen değerlendirmelerin bizim son derece kıymetli olduğunu bilmenizi isteriz.

Sevgi ve saygılarımızla;
Enerji Portalı Ailesi

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.