30 Bin Üyemize Katılın
E-Bülten yayınlarımız için abone olun.


Enerji Portalı İkinci Yılında!

Enerji Portalı olarak Türkiye ve Dünya’dan enerji ve madencilik sektörünün gelişmelerini en hızlı şekilde doğru bilgiler ile sizlere sunmaya devam ediyoruz.

2018 yılından bu yana yürüttüğümüz faaliyetlerimiz ile aylık bir milyon yedi yüz bin (1.700.000)’den fazla sayfa görüntülenmesi oranı ile Türkiye’nin ve Dünyanın enerji alanında en çok takip edilen web sitesi olduk!

Sizlerle paylaşmak istediğimiz diğer güzel haber ise;

2019 yılının Aralık ayı verilerine göre Enerji Portalı ailesinin içerisinde e-posta bültenlerimizde 45 bini aşkın, anlık bildirilerimizde 13 bine yakın üyemiz bulunuyor! Enerji Portalı’na göstermiş olduğunuz bu teveccühten ötürü sizlere müteşekkiriz!

Neler Yapıyoruz?

  • Sektöre dair güncel bilgileri, en güvenilir kaynaklardan en hızlı şekilde sizlere ulaştırıyoruz.

Sitemizde yer alan onlarca kategorilerimizle madencilik ve yenilenebilir enerji ve yenilenemez enerji ile ilgili enerji üretimi, iletimi, dağıtımı, kullanımı, ticareti ve depolanması konusunda ilgi duyan herkesin ihtiyaç duyduğu bilgileri en güvenilir kaynaklardan sizlere sunmaya gayret ediyoruz.

  • Enerji Ticareti konusu üzerine özellikle ilgi duyuyoruz.

EPİAŞ’ın paylaşmış olduğu raporlar olmak çeşitli kaynaklardan sizlere “Enerji Ticareti” alanında, Dijital Kütüphane bölümümüz ile dünyanın önde gelen kurum, kuruluş ve STK’larının paylaşmış olduğu sektör raporlarını en hızlı şekilde sizlere ulaştırıyoruz.

  • Teknik bilgi ve sektör hakkında detaylı bilgi edinmek isteyenler için “Dijital Kütüphane” isimli ayrıca bir bölüm açtık.

Dijital Kütüphane bölümümüz ile özellikle teknik bilgi anlamında kendini geliştirmek ve piyasalardaki son durumlar hakkında bilgi almak isteyen okuyucularımıza güvenilir kaynaklardan bilgi edinmelerini sağlıyoruz.

  • Kalemine ve teknik bilgisine güvenenleri misafir ediyoruz.

Sektörel Analiz bölümünde; başta akademisyenlerimiz olmak üzere sektörde kaliteli işlere imza atan kişiler tarafından kaleme alınan yazıları sizlere sunmaya çalışıyoruz. 2020 yılında Köşe Yazarı kadromuzu daha da genişletmeyi arzu ediyoruz. Kalemine ve teknik bilgisine güvenen tüm okuyucularımız Köşe Yazarı olarak bize başvuruda bulabilir.

  • Üretmek isteyenlere “İlan” ve “İhale” bölümlerinden ilanlar paylaşıyoruz.

İlan ve ihale bölümlerimiz ile Kamu ve Özel sektörde yayımlanan çeşitli ilanları sizlerle paylaşarak iş dünyasına hareketlilik katıyoruz.

Neler Yapmayı Planlıyoruz?

Enerji ve Madencilik sektörü ile ilgili 2020 yılında yapacağımız güzel işler hakkında bilgi almak ve vakit kaybı ve gereksiz içerik olmadan EN GÜNCEL ve EN GÜVENİLİR bilgilere EN KOLAY şekilde ulaşmak için sizleri www.enerjiportali.com adresine bekliyoruz!

Enerji Portalı;
Enerjilerini akılcı kullanmak isteyenlerin adresi!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.