İSTANBUL (Enerji Portalı) – Enerji Portalı,  enflasyonla topyekün mücadele kapsamında enerji sektörüne destek olmak için yeni bir işbirliğine imza attı. Enerji Portalı olarak, Türk enerji sektöründe yer alan firmaların yurtiçi ve yurtdışında düzenlenen fuarlarda kendilerini daha etkili tanıtıp yeni müşteri potansiyeli oluşturabilmeleri adına DSGN84 Mimarlık firması ile bir anlaşma gerçekleştirdik.

Enerji Portalı’nı takip eden okuyucularımız ilgili formu doldurduğu takdirde DSGN84 Mimarlık firmasından yurtiçi veya yurtdışında katılmak istediği fuarlar için stant hizmetlerinden %20 indirimli olarak faydalanabilecekler.

Bugüne kadar çeşitli sektörlerde ergonomik tasarım/uygun fiyat politikaları ile birçok fuar standı kurulumuna imza atan DSGN84 Mimarlık firması, siz değerli takipçilerimize müşteri memnuniyeti odaklı hizmetlerini sunmak için tüm heyecanı ile bekliyor.

DSGN84 Mimarlık’ın bazı referanslarına aşağıdaki belgeden ulaşabilirsiniz:

DSGN84 Portfolio İncelemek için tıklayınız.

DSGN84 Mimarlık ile ilgili sorularınız için buraya tıklayabilir veya aşağıdaki iletişim kanallarından ulaşabilirsiniz:

Erhan Akyar / Proje Yöneticisi

E-posta: erhan.akyar@dsgn84.com

Mobil: 0 533 324 49 58

Telefon: 0 216 411 84 84

En fazla borcu olan sektörlerde ilk sıralarda yer alan enerji sektörümüze ekonomik anlamda biraz daha rahat nefes aldırabilmek adına yapmış olduğumuz bu anlaşmamızın sektörümüze güzellikler getirmesini temenni ederiz!    

%20 İndirimli Başvuru Formu