30 Bin Üyemize Katılın
E-Bülten yayınlarımız için abone olun.


Enerji İşlemlerinde e-devlet dönemi

LİMAK Uludağ Elektrik e-devlet’ten hizmet veren ilk enerji şirketi oldu.

Vatandaşların e-devlet üzerinden abone ve sayaç bilgilerini kontrol etme, ödeme bilgilerinin dökümüne ulaşabilme ve borç sorgulama işlemleri kolaylıkla yapabileceklerini belirten Limak Uludağ Elektrik Perakende Satış AŞ Genel Müdürü Ali Erman Aytac, “Gelişen teknolojiyi takip etmeye ve yenilikçi hizmetleri vatandaşlarımıza sunmaya devam edeceğiz” dedi.

Vatandaşlar e-devlet kapısı üzerinden abone ve sayaç bilgilerini kontrol etme, ödeme bilgilerinin dökümüne ulaşabilme ve borç sorgulama işlemleri kolaylıkla yapılabiliyor. Proje tamamlandığında abonelik başlatma ve sonlandırma işlemleri de ıslak imzaya gerek duyulmadan site üzerinden gerçekleştirilebilecek.

Müşteri memnuniyetini en üst seviyelere çıkarmak adına yaptıkları çalışmalar hakkında bilgi veren Limak Uludağ Elektrik Genel Müdürü Aytac “Müşteri memnuniyeti odaklı hizmet anlayışımızın bir sonucu olarak e-devlette yer alan ilk enerji şirketi olmaktan dolayı büyük mutluluk duyuyoruz. Hali hazırda abonelikten, güvence bedeli iadesine kadar pek çok hizmeti kendi www.limakuludag.com.tr internet adresimizdeki online işlem merkezimizden sunuyoruz. Ancak e-Devlet’te hizmet vermeye başlayan ilk enerji şirketi olmak bizim için ayrı bir gurur vesilesi olmuştur. Uzun zamandır online işlem merkezi ile kesintisiz hizmet vermekte olan şirketimizin teknolojik alt yapısı e-devlet entegrasyonunda önemli bir avantaj oldu. Vatandaşlarımıza hızlı ve kaliteli hizmet vermek adına tüm iletişim kanallarını kullanmak için seferber olan ekibimiz ile gelişen teknolojiyi takip etmeye ve yenilikçi hizmetleri vatandaşlarımıza sunmaya devam edeceğiz” dedi. Hürriyet

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.