30 Bin Üyemize Katılın
E-Bülten yayınlarımız için abone olun.
  • DOLAR
    5,826
  • EURO
    6,6845
  • BIST
    96455
Solar Çatı Hesaplama Modülü
MENÜ

Yükleniyor Etkinlikler

« Tüm Etkinlikler

  • Bu etkinlik geçti.

EnTech Çevre Teknolojileri ve Şehircilik Fuarı

Eylül 13 - Eylül 16

Avrasya’nın en büyük Çevre Teknolojileri ve Şehircilik Fuarı olma hedefi ile düzenlenen ENTECH, Türkiye’nin en önemli analiz, arıtma, araştırma ve eğitim, atık, depolama, enerji, geri dönüşüm, hava kirliliği, su, temizlik ve yüzey çalışmaları alanlarından hizmet veren yüzlerce katılımcıyı, yerli ve yabancı binlerce alıcıyla buluşturacak.

Türkiye’nin temiz çevre ve temiz gelecek hedeflerine ulaşması için önemli bir organizasyon olan ENTECH, CNR Holding kuruluşu Pozitif Fuarcılık tarafından, Çevre ve Şehircilik Bakanlığı ve KOSGEB destekleri ile 13-16 Eylül 2018 tarihleri arasında, ihracatın merkezi CNR Expo Yeşilköy’de düzenlenecek.

Sektördeki en son gelişme ve yenilikler, sürdürülebilir çevre teknolojileri, çevreye duyarlı ürün ve uygulamaların sergileneceği ENTECH; kamu kuruluşları, dernekleri, belediyeleri, akademisyen ve özel kuruluşları sosyal sorumluluk bilinci ile bir araya getirecek.

Türkiye’nin temiz çevre ve temiz gelecek hedeflerine ulaşması için önemli bir organizasyon olan ENTECH, CNR Holding kuruluşu Pozitif Fuarcılık tarafından, Çevre ve Şehircilik Bakanlığı ve KOSGEB destekleri ile 10 bin metrekarelik bir alanda düzenlenecek.

Detaylar

Başlangıç:
Eylül 13
Bitiş:
Eylül 16
Etkinlik Kategori:
Etkinlik etiketleri:
Website:
http://cnrcevrefuari.com/index.aspx

Organizatör

CNR Holding

Mekan

CNR Expo Yeşilköy
Yeşilköy Mah. CNR Expo
istanbul, 34149 Türkiye
+ Google Haritalar
Telefon:
0212 4657474
Website:
https://cnrexpo.com/