30 Bin Üyemize Katılın
E-Bülten yayınlarımız için abone olun.
  • DOLAR
    6,079
  • EURO
    6,7802
  • BIST
    85232
Solar Çatı Hesaplama Modülü
MENÜ
Yükleniyor Etkinlikler

« Tüm Etkinlikler

  • Bu etkinlik geçti.

9. Türkiye Enerji Zirvesi

Ekim 9, 2018 - Ekim 10, 2018

9. Türkiye Enerji Zirvesi 9 – 10 Ekim’de Antalya’da yapılacak.
Türkiye enerji piyasasının geleneksel “En Büyük Aile Buluşması” olan Türkiye Enerji Zirvesi’nin dokuzuncusu, bu yıl 9 – 10 Ekim 2018 tarihleri arasında Antalya Regnum Carya Golf & Spa Resort Otel’de düzenlenecek. T.C. Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanlığı himayelerinde, Enerji Piyasası Düzenleme Kurumu (EPDK) destekleriyle yapılan Zirve’de, bölgesel ve küresel enerji piyasaları, gelecek trendleri gibi enerji sektörünü ilgilendiren pek çok önemli başlık tüm boyutları ile ele alınacak. Bu yıl ERRA Enerji Yatırım ve Düzenleme Konferansı’na da ev sahipliği yapacak olan Zirve ile enerji sektörünün nabzı Antalya’da atacak. Türk ve uluslararası katılımcıları buluşturacak olan 9. Türkiye Enerji Zirvesi’nde A’dan Z’ye enerji tartışılacak.

Bölgesel enerji, global sinerji

17. ERRA Enerji Yatırım ve Düzenleme Konferansı bu yıl Türkiye’de gerçekleştirilecek.

Enerji Düzenleyicileri Bölgesel Birliği ERRA, Enerji Yatırım ve Düzenleme Konferansı’nın 17’incisini bu yıl 9-10 Ekim tarihlerinde Antalya’da gerçekleştirecek. 9. Türkiye Enerji Zirvesi ile birlikte Regnum Carya Golf & Spa Hotel’de eş zamanlı olarak düzenlenecek olan Konferans, Türkiye ve diğer ERRA üye ülkelerin bulunduğu Avrupa, Asya, Afrika, Orta Doğu ve Amerika’dan düzenleyici kurumları, hükümet yetkililerini, enerji şirketlerini, profesyonelleri, yatırımcıları ve sektör derneklerini bir araya getirecek. Yeni standartlara kapı açacak bu iki prestijli etkinliğin birleşmesi, bölgelerarası konferanslara da örnek teşkil edecek ve katılımcılarla sponsorlara benzersiz fırsatlar sunacak.

Türkiye Enerji Zirvesi Golf Kupası 8 Ekim’de

9. Türkiye Enerji Zirvesi’nin hemen öncesinde düzenlenecek olan Türkiye Enerji Zirvesi Golf Kupası, enerji sektörünün iddialı oyuncularını karşı karşıya getirecek. Rekabetin çim zemine taşınacağı turnuva, 8 Ekim 2018’de Regnum Carya Golf & Spa Resort’un golf sahasında düzenlenecek.

Organizatör

Enerji Fuarcılık Organizasyon A.Ş.
Telefon:
0216 4667496
Website:
http://efo.com.tr/

Mekan

Antalya Regnum Carya Golf & Spa Resort Otel
Kadriye Bölgesi,, Üçkum Tepesi Mevkii, Serik / Belek
Antalya, 07500 Türkiye
+ Google Haritalar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir