30 Bin Üyemize Katılın
E-Bülten yayınlarımız için abone olun.


Enerji, Elektrik ve Elektronik Sektörlerinin Nabzı İstanbul’da Atacak

İSTANBUL (Enerji Portalı) – Enerji, elektrik ve elektronik sektörlerinde endüstriyel ve ticari uygulamalarını bir araya getirecek Industrial Energy Systems EURASIA, 14 – 17 Mart 2019 tarihinde İstanbul’da gerçekleştirilecek.

360 derece imalat sanayi için buluşma noktası olan WIN EURASIA, enerji, elektrik ve elektronik sektörlerinde endüstriyel ve ticari uygulamaları İstanbul’da bir araya getirecek.

Elektrik enerjisi üretim sistemleri, güç tedariki, iletimi, dağıtımı ve depolanması başlıkları altında enerji sektöründeki nitelikli şirket ve ürünleri bir araya getiren Industrial Energy Systems EURASIA, 14 – 17 Mart 2019 tarihleri arasında Tüyap Fuar ve Kongre Merkezi’nde düzenlenecek.

Geçen yıl 146 ülkeden 75 binin üzerinde ziyaretçiyi ve bin 800 katılımcıyı bir araya getiren fuar, yenilenen konseptiyle, Avrasya bölgesinin en büyük imalat sanayi fuarlarından WIN EURASIA’nın en önemli parçalarından biri olacak.

Hannover Fairs Turkey Genel Müdürü Alexander Kühnel, yaptığı açıklamada, konvansiyonel kaynaklardan yenilenebilir enerjiye kadar farklı güç üretimi modelleri, depolamadan kablo ve izolatörlere kadar tüm teknolojilerin bu yılki odaklanılan konular olduğunu belirterek, “Sektörde faaliyet gösteren üreticilerin yanı sıra, proje ve sistem entegratörlerinden servis hizmeti sunanlara kadar tüm meslek grupları fuardan büyük yarar sağlayacak. Fuar kapsamında düzenlenecek konferans, forum, şirket ve ürün sunumları, paneller, kurumsal faaliyetler ve özel temalı etkinlikler de katılımcıların kilit müşteri adaylarıyla toplantılar yapmaları sağlayarak sektöre hareketlilik katacak.” ifadelerini kullandı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.