30 Bin Üyemize Katılın
E-Bülten yayınlarımız için abone olun.


Enerji Bakanı Dönmez’in İlk Ziyareti Memleketi Bilecik’e

BİLECİK (Enerji Portalı) – Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanı Fatih Dönmez, memleketi Bilecik’te Vali Tahir Büyükakın ile Belediye Başkanı Nihat Can’ı ziyaret etti.

Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanı olduktan sonra memleketi Bilecik’e ilk kez gelen Bakan Dönmez, Bilecik Valiliğini ziyaret etti.

Bilecik Valisi Tahir Büyükakın tarafından karşılanan Bakan Dönmez, burada valilik anı defterini imzaladı.

Dönmez, yaptığı konuşmada, başta Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan olmak üzere kendisine güvenenleri mahcup etmeden aldığı bayrağı daha da ileriye taşımanın gayreti içinde olacağını söyledi.

Bilecik’in yabancısı olmadığını ifade eden Dönmez, “Her fırsatta zaten memlekete geliyoruz. Burada hemşehrilerimizle dertleşiyoruz, onların sorunlarını dinliyoruz. Bundan sonra da yine aynı şekilde bu devam edecek.” dedi.

Bilecik’in tarihte önemli misyonlar icra ettiğini anlatan Dönmez, şunları konuştu:

“Özellikle son dönemde kalkınan, gelişen şehirlerimiz arasında parmakla gösterilecek şekilde kendisini ispat etmiş bir şehrimiz. İnşallah bundan sonra Bilecik’imizi hem ülke genelinde hem uluslararası arenada daha iyi yerlerde görmek için çaba sarf edeceğiz. Bilecik’te hem valimiz hem belediye başkanımız, sayın milletvekilimiz zaten ilin sorunlarıyla yatıp kalkıyor. Bilecik’i bir adım daha ileriye taşımak için gayret gösteriyor. Bize düşen de onların yolunu açmak, destek gereken yerde destek olmak. ”

Bakan Dönmez, daha sonra Bilecik Belediye Başkanı Nihat Can’ı ziyaret etti.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir