30 Bin Üyemize Katılın
E-Bülten yayınlarımız için abone olun.


Emta Enerji

Emta Enerji Emta Grup şirketlerinden Enerji alanında Faaliyet gösteren bir şirkettir.

Türkiye’nin ilk 500 ihracatçı firması listesinde bulunan EMTA Grup şirketleri. 1974 yılında EMTA A.Ş. adı ile kurulduğu günden bugüne kadar gelişimini enerji üretim, iletim ve dağıtım sektörünün en güvenilir ve saygın şirketi olmak misyonu ile devam ettirmektedir.

Bugün itibari ile faaliyetlerimiz, sektör ihtiyaçlarını göz önünde bulunduran alanında uzmanlaşmış ve değerli müşterilerimize en üst kalitede hizmet vermek amacında bulunan; üretim, taahhüt ve ticaret şirketlerimiz tarafından icra edilmektedir.

EMTA ENERJİ, yurt içi ve yurt dışında, kamu kuruluşları ve özel yatırımcıların, enerji üretim santralleri projelerine anahtar teslim müteahhitlik hizmetleri vermektedir. Bu doğrultuda ilgili tüm kamu kuruluşlarının yeterliliklerini şirket bünyesine kazandırmış olup, Türkiye haricinde Kuzey Amerika, Asya, Orta Doğu ve Afrika pazarlarında anahtar teslimi projelerde ana yüklenici sıfatı ile projeler ifa etmiştir. Şirketin ana hedefi, yurt içindeki sektörel öncü firma konumunu korumak ve yurt dışı pazarlarda yeni iş alanları geliştirmektir.

Emta Enerji Adres: İstasyon Mahallesi İbişağa Cad. 34940, No: 4 Tuzla – İstanbul / TÜRKİYE
Emta Enerji Telefon:  0216 4466606
Emta Enerji Fax: 0216 4464393
Emta Enerji Web adresi: www.emtaenergy.com
Emta Enerji e-mail: info@emta.com.tr

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.