30 Bin Üyemize Katılın
E-Bülten yayınlarımız için abone olun.


Elektrik Piyasasına Yönelik 3 Yeni Taslak Görüşe Açıldı

ANKARA (Enerji Portalı) – Enerji Piyasası Düzenleme Kurumu (EPDK), Elektrik Piyasasına Yönelik 1 yönetmelik ve 2 usul ve esaslar taslağını görüşe açtı.

Enerji Piyasası Düzenleme Kurumu (EPDK) tarafından şu yönetmelik ve usul ve esaslar görüşe açıldı:

>> Elektrik Piyasası Dengeleme ve Uzlaştırma Yönetmeliği
>> Vadeli Elektrik Piyasası İşletim Usul ve Esasları
>> Teminat Usul ve Esasları

Elektrik Piyasası Dengeleme ve Uzlaştırma Yönetmeliğinde değişiklik öngören taslakların görüşe açılması hk.

Elektrik Piyasası Dengeleme ve Uzlaştırma Yönetmeliğinde değişiklik öngören taslak, ilgililerin görüşlerinin alınmasını teminen Kurumumuz internet sayfasında 30 Ekim 2020 tarihine kadar görüşe açılmıştır. İlgililerin değişiklik taslakları hakkındaki görüş ve önerilerini, gerekli değerlendirmelerin yapılabilmesini teminen 30 Ekim 2020 tarihine kadar (MS Word) formatında epdotsp@epdk.org.tr e-posta adresine göndermeleri hususu kamuoyuna saygıyla duyurulur. Görüşlerin bildirilmesinde Görüş Bildirim Formunun kullanılması rica olunur

Vadeli Elektrik Piyasası İşletim Usul ve Esaslarında değişiklik öngören taslakların görüşe açılması hk.

“Vadeli Elektrik Piyasası İşletim Usul ve Esaslarında değişiklik öngören taslak, ilgililerin görüşlerinin alınmasını teminen Kurumumuz internet sayfasında 30 Ekim 2020 tarihine kadar görüşe açılmıştır. İlgililerin değişiklik taslakları hakkındaki görüş ve önerilerini, gerekli değerlendirmelerin yapılabilmesini teminen 30 Ekim 2020 tarihine kadar (MS Word) formatında epdotsp@epdk.org.tr e-posta adresine göndermeleri hususu kamuoyuna saygıyla duyurulur. Görüşlerin bildirilmesinde Görüş Bildirim Formunun kullanılması rica olunur.”

Teminat Usul ve Esaslarında değişiklik öngören taslakların görüşe açılması hk.

“Teminat Usul ve Esaslarında değişiklik öngören taslak, ilgililerin görüşlerinin alınmasını teminen Kurumumuz internet sayfasında 30 Ekim 2020 tarihine kadar görüşe açılmıştır. İlgililerin değişiklik taslakları hakkındaki görüş ve önerilerini, gerekli değerlendirmelerin yapılabilmesini teminen 30 Ekim 2020 tarihine kadar (MS Word) formatında epdotsp@epdk.org.tr e-posta adresine göndermeleri hususu kamuoyuna saygıyla duyurulur. Görüşlerin bildirilmesinde Görüş Bildirim Formunun kullanılması rica olunur.”

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.