EJOT Tezmak, Almanya merkezli EJOT Holding’in İstanbul’da kurulu kardeş şirketidir. Ejot ise Bağlantı Elemanları alanında faaliyet gösteren orta ölçekli grup şirketlerinden oluşmaktadır. Ejot’un ana müşterileri otomotiv,otomotiv yan sanayisi, telekominikasyon, tüketici elektroniği ve inşaat endüstrisinde faaliyet gösteren firmalardan oluşmaktadır.

Metale kendinden diş açan vida,plastik ve mühendislik plastiği vidası, karmaşık şekilli soğuk dövülmüş parçalar ayrıca çatı sistemleri, cephe kaplaması ve ejothermT® ismini verdiğimiz bina izolasyonu sistemleri gibi son derece yenilikçi ürün yelpazemizi müşterilerimize sunmaktayız.

EJOT bütün bağlantı ve montaj problerini müşterileriyle yakın işbirliği kurarak çözer. Amacımız ”Zeki”çözümler sunmak. Ejot ürünleri montaj kalitesini güvence altına aldığı gibi genel olarak proses maliyetlerini düşürür.

EJOT dünya çapında 31 iştirakında çalışan 3000’ün üzerinde çalışanıyla 90 yıllık tarihi olan bir firmadır.

EJOT Tezmak Gaziosmanpaşa/İstanbul’da bulunmaktadır. Teknoloji harikası üretim hattı 125’in üzeririnde çalışanıyla Ejot Tezmak hem uluslar arası pazara hemde yurtiçi pazarına,çoğunlukla kendinden diş açan vida olmak üzere bağlantı elemanları üretmektedir.Yüksek vasıflı çalışanlardan oluşan teknik ekibimiz müşterilerimizi dizayn fazından üretim başlangıcına kadar desteklemektedirler.

Ejot Tezmak Adres: Cebeci Cad. No:84 TR-34250 Küçükköy – İstanbul
Ejot Tezmak Telefon: 0212 4777792-95
Ejot Tezmak Fax: 0212 5380093
Ejot Tezmak Web Adresi: www.ejot-tezmak.com 
Ejot Tezmak e-mail: info@ejot-tezmak.com