30 Bin Üyemize Katılın
E-Bülten yayınlarımız için abone olun.


EIF, “Enerji Sistemleri Mühendisliği” Oturumuna Ev Sahipliği Yapacak

ANKARA (Enerji Portalı) – Enerji Sistemleri Mühendisleri ve adayları, 12. Uluslararası Enerji Fuarı ve Kongresi’nde ilk kez özel bir oturumda sektör paydaşlarıyla bir araya gelecek.

Enerji Sistemleri Mühendisleri ve adayları, 6-8 Kasım 2019 tarihlerinde Sheraton Otel’de düzenlenecek olan 12. Uluslararası Enerji Fuarı ve Kongresi (International Energy Congress and Expo, EIF)’nde özel bir oturum düzenlenecek.

8 Kasım 2019  Cuma günü Zelve-1 Salonu’nda saat 15.30’da başlayacak olan  “Enerji Sistemleri Mühendisliği Özel Oturumu” Enerji Sistemleri Teknik Danışmanı Mesut Aksoy (Kotra Sigorta) başkanlığında değerli konuşmacılar; Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanlığı Uzman Yardımcısı Bahadır Sercan Gümüş, Enerji Mühendisleri Derneği Başkanı Berk Şeker, Enerji Yöneticisi Gülşah Uzun (VAT Enerji) ve Satış ve Pazarlama Müdürü Emre Kulaç (HT-SAAE) ’ın katılımlarıyla gerçekleştirilecek.

Oturum başkanı Mesut Aksoy; başta meslektaşları olmak üzere tüm enerji sektörü paydaşlarını oturuma şu sözlerle davet ediyor:

“Enerji Sistemleri Mühendisliği’ne katkı sağlamak ve enerji sektöründeki yerimizi sağlamlaştırmak adına 6-8 Kasım tarihlerinde gerçekleşecek olan  Uluslararası Enerji Fuarı ve Konferansı’nda oturum gerçekleştireceğiz.

8 Kasım 2019  Cuma günü Zelve-1 Salonu’nda saat 15.30’da başlayacak olan  “Enerji Sistemleri Mühendisliği Özel Oturumu” siz değerli sektör temsilcilerinin de yer alması ile daha keyifli olacaktır. 

Bu kıymetli günde sizleri de aramızda görmekten mutluluk duyarız.”

Son Dakika Enerji Haberleri için enerjiportali.com/son-dakika-enerji-haberleri Bağlantısını Ziyaret Edebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.